В Автономній Республіці Крим спостерігається тенденція зростання довіри до Меджлісу кримськотатарського народу і його регіональних підрозділів з боку не кримськотатарської громадськості. Про це інформаційному агентству QHA повідомив директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.
За його словами, незважаючи на існуючі обмеження, багато не кримськотатарських громадських формувань автономії все частіше звертаються до регіональних меджлісів для вирішення соціальних проблем, в тому числі й земельних.
«Це продиктовано тим, що люди шукають відповідальну владу», - зазначив Ігор Семиволос і з жалем додав: «Негативний фактор тут те, що при вирішенні своїх проблем кримське суспільство досить інфантильне і намагається перекласти вирішення своїх проблем на чужі плечі».
При цьому, експерт не взявся з повною часткою впевненості оцінювати ступінь готовності Меджлісу кримськотатарського народу або його регіональних відділень взяти на себе обов'язки організації акумулюючої суспільну свідомість всього населення автономії.
«Я не візьмуся говорити про те, чи готовий Меджліс взяти на себе ці обов'язки, але скажу, що це думка вже з'явилася у низки його представників», - повідомив експерт.
«Щоб зробити це, треба здійснити революційний крок - вийти за межі своєї спільності і це складно з усіх точок розуміння, але хто це зробить, виграє в усіх відношеннях», - відзначив у свою чергу експерт Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов.
За матеріалами QHA
Посилання на тему:
Меджліс кримськотатарського народу закликає Радбез ООН вирішити конфлікт у Киргизстані
В Меджлісі назвали «вкрай несправедливим» рішення київського суду у справі про хіджаб
Меджліс засудив ізраїльський напад на «Флотилію свободи»
В.Янукович зустрівся з представниками Меджлісу кримськотатарського народу
Ратифікація Харківської угоди може привести до розпаду України, - Меджліс
Мустафа Джемільов побоюється провокацій між татарами й росіянами
Українські козаки і кримськотатарський Меджліс налагоджують дружні відносини