Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у країні > Україна у більшості рейтингів — поряд з Азербайджаном та Вірменією

Україна у більшості рейтингів — поряд з Азербайджаном та Вірменією

22 грудня в Українському кризовому медіа-центрі відбувся прес-брифінг на тему: «Україна у глобальних рейтингах. Презентація онлайн-ресурсу ключових міжнародних індексів та рейтингів, у яких присутня Україна». На заході було представлено  проект «Україна у глобальних рейтингах», який є спільним продуктом «Української правди» та групи громадських діячів, що зібрали в єдину базу даних  міжнародні індекси та рейтинги, які відображають сучасний стан нашої держави у порівнянні з іншими країнами.   

− Наш проект вже можна побачити на головній сторінці «Української правди». У ньому дуже багато рейтингів; для зручності користування є категорії економіка, суспільство, свободи, інновації, а також корупція, − розповіла  головний редактор видання  Севгіль Мусаєва-Боровик.

Презентований проект було зроблено для журналістів та громадянського суспільства як один з інструментів моніторингу успіхів нашої влади, через який можна стежити за реформами, а також для світової спільноти, яка включає ці рейтинги в свої інвестстратегії. Крім того, рейтинги є чинником формування іміджу України у світі. На жаль, наша країна у більшості з них знаходиться поряд із Сейшелами, Азербайджаном, Вірменією та Колумбією. 

− Що можна сказати загалом? Що в економічних рейтингах Україна погіршила свої позиції, і це свідчить про те, що реформи ідуть повільно. У нас є проблеми у боротьбі з корупцією − ми не вирвалися з цього пулу корумпованих країн, в якому були до подій на Майдані. Погіршилася ситуація і зі свободами, − прокоментувала Севгіль Мусаєва-Боровик.

Але, за словами главреда «Української правди»,  «щодо суспільства, то Україна посідає достатньо високі позиції в цих рейтингах». Наприклад, у рейтингу гендерної рівності країна на 56 місці з 142 та випереджає багато країн ЄС. У сфері освіти та інновацій Україна також займає високі позиції. 

Для того, щоб детально ознайомитися з проектом, можна перейти за цим посиланням.

23.12.2015
Теги: 
рейтинг
Україна
корупція
Європа
економіка
політика
Севгіль Мусаєва-Боровик

Книги

  • Загальне уявлення про Іслам
    Загальне уявлення про Іслам
  •  Енциклопедичний словник
    Іслам: Енциклопедичний словник
  • Коран. Переклад смислів українською мовою
    Коран. Переклад смислів українською мовою
  •  видатний львів'янин та ісламський діяч «Випереджаючи свій час»
    Мухаммад Асад: видатний ісламський діяч. «Випереджаючи свій час»
  •  Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
    Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
  • Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
    Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  • Іджтіхад та оновлення. Саїд Шаббар
    Іджтіхад та оновлення
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novyny-u-krayini/ukrayina-u-bilshosti-reytyngiv-poryad-z-azerbaydzhanom-ta-virmeniyeyu