Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у країні > Ахтем Чийгоз: У Криму опір зростає, окупанти нервують

Ахтем Чийгоз: У Криму опір зростає, окупанти нервують

 У Криму опір зростає, окупанти нервують

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз зазначив, що на загарбаному півострові окупанти й колаборанти дуже нервують, і це впливає на їхні дії: вони посилили терор, до Криму перекинули ще один армійський корпус.

«Після того, як на вулицях одного з кримських міст прозвучав наш гімн, люди вже кажуть: треба діставати українські паспорти, а ті, хто в якийсь момент спалив їх, шукають можливості знову отримати наші паспорти, відновити», — розповів в етері Апостроф ТВ Чийгоз.

Він зазначив, що окрім Кримської платформи потрібні інші політичні заходи, що давали б упевненість нашим громадянам та водночас дратували, деморалізували окупантів і колаборантів. 

Українські партизани, зокрема з руху «Жовта стрічка», розповсюджують листівки, малюють прапори України на стінах будівель, ламають різні сайти, в тому числі кримських шкіл, «Ради міністрів» Криму. Люди вбираються в одяг кольорів нашого прапора, встановлюють прапори на гірських вершинах, доводячи, що Крим ніколи не буде Росією.

Як нагадує «Апостроф», Ахтем Чийгоз уже розповідав, що «понаїхавші» тікають із Криму. Для нервувань у стані ворога є об’єктивні причини: Кримськотатарський ресурсний центр оприлюднив інтерактивну карту вибухів в окупованому Криму. З неї видно, що від 9 серпня випадки помітно почастішали.

05.09.2022
Теги: 
Ахтем Чийгоз
окупований Крим
«Кримська платформа»

Книги

  • Загальне уявлення про Іслам
    Загальне уявлення про Іслам
  •  Енциклопедичний словник
    Іслам: Енциклопедичний словник
  • Коран. Переклад смислів українською мовою
    Коран. Переклад смислів українською мовою
  •  видатний львів'янин та ісламський діяч «Випереджаючи свій час»
    Мухаммад Асад: видатний ісламський діяч. «Випереджаючи свій час»
  •  Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
    Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
  • Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
    Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  • Іджтіхад та оновлення. Саїд Шаббар
    Іджтіхад та оновлення
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novyny-u-krayini/ahtem-chyygoz-u-krymu-opir-zrostaye-okupanty-nervuyut