Ахтем Чийгоз: У Криму опір зростає, окупанти нервують

Ахтем Чийгоз: У Криму опір зростає, окупанти нервують
Ахтем Чийгоз у кулуарах Верховної Ради
05.09.2022
Оцініть статтю: 
(72 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз зазначив, що на загарбаному півострові окупанти й колаборанти дуже нервують, і це впливає на їхні дії: вони посилили терор, до Криму перекинули ще один армійський корпус.

«Після того, як на вулицях одного з кримських міст прозвучав наш гімн, люди вже кажуть: треба діставати українські паспорти, а ті, хто в якийсь момент спалив їх, шукають можливості знову отримати наші паспорти, відновити», — розповів в етері Апостроф ТВ Чийгоз.

Він зазначив, що окрім Кримської платформи потрібні інші політичні заходи, що давали б упевненість нашим громадянам та водночас дратували, деморалізували окупантів і колаборантів. 

Українські партизани, зокрема з руху «Жовта стрічка», розповсюджують листівки, малюють прапори України на стінах будівель, ламають різні сайти, в тому числі кримських шкіл, «Ради міністрів» Криму. Люди вбираються в одяг кольорів нашого прапора, встановлюють прапори на гірських вершинах, доводячи, що Крим ніколи не буде Росією.

Як нагадує «Апостроф», Ахтем Чийгоз уже розповідав, що «понаїхавші» тікають із Криму. Для нервувань у стані ворога є об’єктивні причини: Кримськотатарський ресурсний центр оприлюднив інтерактивну карту вибухів в окупованому Криму. З неї видно, що від 9 серпня випадки помітно почастішали.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.