Малайзія визнана розвиненою мусульманською державою

26.01.2011
Оцініть статтю: 
(531 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

Малайзію визнано моделлю ісламської держави іншими країнами та їхніми лідерами, у тому числі держсекретарем США Хілларі Клінтон, заявив віце-прем'єр міністр країни Мухіддін Ясін.

За його словами, економічний розвиток і політична стабільність, в умовах яких сьогодні живуть малайзійці, забезпечені ефективною роботою уряду під керівництвом правлячої коаліції Національний фронт.

«Під час мого недавнього візиту до США держсекретар Хілларі Клінтон сказала, що її вразили досягнення Малайзії, такі як ефективне правління, процвітаюча демократія і швидкий економічний розвиток», - сказав він.

За його словами, уряд під керівництвом прем'єр-міністра Наджіба Тун Разака перетворив Малайзію в розвинену мусульманську країну, населення якої має високі доходи.

Визнання міжнародною спільнотою спростовує твердження деяких критиків про те, що уряд BN нібито неефективно впроваджує політику, спрямовану на покращення економічного становища малазійського народу.

«Якщо сюди хтось приїде і розповідатиме ці дурні історії, нехай люди не вірять їм», - сказав він, звертаючись до слухачів.

Мухіддін, який також є заступником голови BN, зустрівся з народом у Капунг Тенанг по завершенню п'ятничного намазу в мечеті Джамек і оголосив про виділення з держбюджету 250 тисяч рупій на відновлення мечеті.

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

У Малайзії буде створено ісламський фонд для розвитку екологічних технологій

Малазійки, яких покарали за позашлюбний зв'язок, схвалюють рішення шаріатського суду

В Малайзії винайшли автомат для економного використання води під час омовіння

Малайзія має намір стати найбільшим у світі центром ісламських фінансів

В Малайзії говорили про імідж ісламського світу

Малайзійські імами проповідують «еко-іслам»

В Малайзії відкрився парк ісламської цивілізації

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.