Прем’єр-міністр Лівану отримав у подарунок книгу з історії України арабською мовою

Прем’єр-міністр Лівану отримав у подарунок книгу з історії України арабською мовою
©️Ігор Осташ/Фейсбук: 24.12.2018 р. І. Осташ та С. Харірі. Прем’єр-міністр Лівану отримав в подарунок посібник з історії України арабською мовою
27.12.2018
Оцініть статтю: 
(188 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Напередодні нового року Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ліванській Республіці Ігор Осташ мав зустріч з очільником ліванського уряду, під час якої було обговорено взаємовідносини країн. Український дипломат подарував Прем’єр-міністру Лівану книгу з історії нашої країни в перекладі арабською.

Про це Ігор Осташ повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook, проілюструвавши допис відповідними світлинами:

— Поспілкувалися з Прем‘єр-Міністром Лівану Саадом Харірі щодо всього спектру двосторонніх відносин. Подарував Прем‘єру «Історію України» арабською мовою видавництва «Дуліби», — написав керівник української амбасади.

Відзначимо, арабомовний переклад книги відомого науковця Олександра Палія «Короткий курс історії України» вийшов друком у київському видавництві «Дуліби». Презентація нової книги відбулася 8 грудня в Лівані і на Бейрутській книжковій виставці, що стало можливим за сприяння Посольства України в Лівані. Видання є першою публікацією історії України арабською мовою на Близькому Сході, в ньому розповідається про український народ від найдавніших часів до сучасної Української держави.

Нагадаємо, українсько-ліванські взаємини мають багату історію. 30 грудня 1991 року Ліван однією з перших арабських країн визнав Україну незалежною державою, дипломатичні відносини між двома державами були встановлені 14 грудня 1992 року. Посольство України в Бейруті було відкрито у серпні 1995 року, у лютому 2006 року в Києві започаткувало свою діяльність Посольство Лівану. Нині країни співпрацюють в багатьох сферах — політичній, науковій, культурній, освітній, торгово-економічній, молоді та спорту, туризму та благочинності тощо. Українські дипломати підтримують постійний зв’язок з урядом та першими особами Лівану, підкреслюючи налаштування й на подальшу співпрацю між країнами.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.