Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у країні > ПАРЄ не вдалося легалізувати содомію через опозицію Церков і релігійних організацій, у тому числі українських

ПАРЄ не вдалося легалізувати содомію через опозицію Церков і релігійних організацій, у тому числі українських

1
29.01.2010

Делегати Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) 27 січня не змогли визначитись у питанні юридичного визнання одностатевих “шлюбів”. Попередня дискусія відбулась, але голосування по цьому питанню перенесено на квітневу сесію, чому певною мірою сприяла і заява голови української делегації у ПАРЄ. Експерти вважають, що документ не ухвалили через опозицію до резолюції з боку Церков і релігійних організацій, – повідомляє Інститут релігійної свободи.

Попри застереження духовенства і тиск громадськості ПАРЄ має намір навесні повернутися до розгляду проекту резолюції з цього питання та закликати держави – члени Ради Європи не допускати дискримінації людей через їхню сексуальну орієнтацію чи за ознакою гендерної самоідентифікації.

ПАРЄ пропонує офіційно визнати та легалізувати содомію, дозволивши одностатевим парам виховувати дітей. “Держави – члени Ради Європи повинні забезпечити правове визнання одностатевих партнерств, зокрема шляхом забезпечення їх статусом ‘найближчих родичів’, а також можливістю бути спільними батьками для дітей один одного, якщо при цьому не забезпечено право кожного партнера на усиновлення дитини іншого партнера”, - мовиться у тексті резолюції.

Однак напередодні сесії у Страсбурзі Папа Римський Бенедикт XVI виступив з черговою заявою, котра засуджує легалізацію одностатевих шлюбів, підкресливши, що закони, які ігнорують відмінність між статями, спрямовані проти волі Творця. Спеціальне звернення до делегатів ПАРЄ спрямувала також Російська Православна Церква з закликом не ухвалювати жодного рішення.

Віруючі України проти аморальних ініціатив

Категорично проти запропонованої резолюції ПАРЄ виступила і релігійна громадськість України. У зверненні до членів Постійної делегації України в ПАРЄ Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступила проти підтримки Україною на міжнародному рівні та впровадження у нашій державі будь-яких ініціатив, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму та спроб легалізації одностатевих відносин. Глави Церков закликали українських парламентарів виступити та голосувати проти запропонованої резолюції ПАРЄ.

Зі свого боку Гей-форум України відреагував на звернення Церков та оприлюднив власну декларацію та відкритий лист на підтримку ініціативи з захисту прав ЛГБТ-спільнот.

За інформацією ІРС, голосування по цій резолюції в ПАРЄ у середу не відбулось після того, як голова Постійної делегації України Іван Попеску заявив головуючому про відсутність належного перекладу однією з офіційних мов ПАРЄ усіх поправок до тексту документу, що зробило неможливим ознайомлення з ними усіх учасників засідання. Також доповідач по цьому питанню пан Андреас Гросс (Швейцарія) відзначив, що Комітет з правових питань та прав людини, незважаючи на відсутність зауважень до резолюції напередодні засідання, згодом отримав біля 80 поправок від парламентарів, з яких встиг опрацювати лише 35. Тому він запропонував повернути проект резолюції до Комітету з метою пошуку консенсусу та узгодження решти внесених поправок.

У зв'язку з цим ПАРЄ ухвалила рішення про відтермінування голосування по резолюції, спрямованій на легалізацію содомії, до наступної пленарної сесії, яка відбудеться з 26 по 30 квітня. Після цього у сесійній залі ПАРЄ відбулись двогодинні дебати, які не передбачали ухвалення якогось рішення.

За матеріалами ІРС

Посилання на тему:

ВРЦіРО закликає українську делегацію у ПАРЄ виступити проти легалізації одностатевих партнерств у Європі

Леонід Грач: Геї повинні бути скромнішими

Папа Римський закликав рятувати людство від гомосексуалізму

Відношення мусульман до гомосексуалістів (фатва, російською мовою)

Теги: 
мораль
релігія в Україні
ПАРЄ
гомосексуалізм
ВСРЦіРО

Книги

  •  історія, культура, контакти. Якубович М.М., Кралюк П.М., Щепанский
    Татари Волині: історія, культура, контакти
  • Українські просвітителі та Іслам. Соломія Вівчар
    Українські просвітителі та Іслам
  • Не заросте травою поле бою. Юнус Кандим
    Не заросте травою поле бою
  • З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії. Теймур Атаєв
    З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії
  • Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі. Мохаммад Хашім Камалі
    Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
  •  плацдарм для культурної реформи. Абдул-Хамід Абу Сулейман
    Світогляд Корану: плацдарм для культурної реформи
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  •  авторитет Корану й статус Сунни. Таха Джабір аль-Альвані
    Відновлення рівноваги: авторитет Корану й статус Сунни
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novini-u-krayini/parie-ne-vdalosya-legalizuvati-sodomiyu-cherez-opoziciyu-cerkov-i-religiynih