ПАРЄ не вдалося легалізувати содомію через опозицію Церков і релігійних організацій, у тому числі українських

1
ПАРЄ пропонує офіційно визнати та легалізувати содомію, дозволивши одностатевим парам виховувати дітей
29.01.2010
Оцініть статтю: 
(386 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Делегати Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) 27 січня не змогли визначитись у питанні юридичного визнання одностатевих “шлюбів”. Попередня дискусія відбулась, але голосування по цьому питанню перенесено на квітневу сесію, чому певною мірою сприяла і заява голови української делегації у ПАРЄ. Експерти вважають, що документ не ухвалили через опозицію до резолюції з боку Церков і релігійних організацій, – повідомляє Інститут релігійної свободи.

Попри застереження духовенства і тиск громадськості ПАРЄ має намір навесні повернутися до розгляду проекту резолюції з цього питання та закликати держави – члени Ради Європи не допускати дискримінації людей через їхню сексуальну орієнтацію чи за ознакою гендерної самоідентифікації.

ПАРЄ пропонує офіційно визнати та легалізувати содомію, дозволивши одностатевим парам виховувати дітей. “Держави – члени Ради Європи повинні забезпечити правове визнання одностатевих партнерств, зокрема шляхом забезпечення їх статусом ‘найближчих родичів’, а також можливістю бути спільними батьками для дітей один одного, якщо при цьому не забезпечено право кожного партнера на усиновлення дитини іншого партнера”, - мовиться у тексті резолюції.

Однак напередодні сесії у Страсбурзі Папа Римський Бенедикт XVI виступив з черговою заявою, котра засуджує легалізацію одностатевих шлюбів, підкресливши, що закони, які ігнорують відмінність між статями, спрямовані проти волі Творця. Спеціальне звернення до делегатів ПАРЄ спрямувала також Російська Православна Церква з закликом не ухвалювати жодного рішення.

Віруючі України проти аморальних ініціатив

Категорично проти запропонованої резолюції ПАРЄ виступила і релігійна громадськість України. У зверненні до членів Постійної делегації України в ПАРЄ Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступила проти підтримки Україною на міжнародному рівні та впровадження у нашій державі будь-яких ініціатив, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму та спроб легалізації одностатевих відносин. Глави Церков закликали українських парламентарів виступити та голосувати проти запропонованої резолюції ПАРЄ.

Зі свого боку Гей-форум України відреагував на звернення Церков та оприлюднив власну декларацію та відкритий лист на підтримку ініціативи з захисту прав ЛГБТ-спільнот.

За інформацією ІРС, голосування по цій резолюції в ПАРЄ у середу не відбулось після того, як голова Постійної делегації України Іван Попеску заявив головуючому про відсутність належного перекладу однією з офіційних мов ПАРЄ усіх поправок до тексту документу, що зробило неможливим ознайомлення з ними усіх учасників засідання. Також доповідач по цьому питанню пан Андреас Гросс (Швейцарія) відзначив, що Комітет з правових питань та прав людини, незважаючи на відсутність зауважень до резолюції напередодні засідання, згодом отримав біля 80 поправок від парламентарів, з яких встиг опрацювати лише 35. Тому він запропонував повернути проект резолюції до Комітету з метою пошуку консенсусу та узгодження решти внесених поправок.

У зв'язку з цим ПАРЄ ухвалила рішення про відтермінування голосування по резолюції, спрямованій на легалізацію содомії, до наступної пленарної сесії, яка відбудеться з 26 по 30 квітня. Після цього у сесійній залі ПАРЄ відбулись двогодинні дебати, які не передбачали ухвалення якогось рішення.

За матеріалами ІРС

Посилання на тему:

ВРЦіРО закликає українську делегацію у ПАРЄ виступити проти легалізації одностатевих партнерств у Європі

Леонід Грач: Геї повинні бути скромнішими

Папа Римський закликав рятувати людство від гомосексуалізму

Відношення мусульман до гомосексуалістів (фатва, російською мовою)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.