Ні для кого не секрет, що всі російські і підконтрольні їм ДЛНР ЗМІ,
У свою чергу «фасції» символізували право застосовувати силу від імені народу аж до страти. І тут слід зазначити, що зображення фасцій, як не дивно, є на емблемах державних установ РФ, не виняток і Федеральна служба судових приставів Російської Федерації.
Напевно, нікому не треба пояснювати, яке справжнє призначення зв’язки прутів і сокири (вогонь і смерть). І як приклад застосування фашизму і геноциду в історії Російської імперії досить навести два факти: розстріл поляків під Катинню в 1940 році (близько 22 000 осіб) та масова депортація кримських татар у 1944 році. Тому ні про яку толерантність нашого східного «старшого брата» говорити взагалі не доводиться. Але як насправді йдуть справи з толерантністю в прифронтовому Маріуполі і в Україні в цілому? Як відомо, Україна є хоч і унітарною, але при цьому багатонаціональною державою, на території якої проживають представники різних етносів. Здавна український народ живе в добросусідських стосунках з іншими народами в рамках однієї держави. І їх права, як в
Крім Конституції, права національних меншин закріплені в цілому ряді
Більш того, в місцях компактного проживання національні меншини вільно реалізують своє право на навчання рідною мовою. В цілому, представники всіх національностей, що проживають на території України, мають усі можливості для збереження і розвитку своєї
Як одним з найбільш яскравих прикладів толерантного ставлення українців до представників інших етносів є багатонаціональний Маріуполь. Більшу частину населення цього промислового міста складають українці, росіяни, євреї, мусульмани і греки. При цьому, викладання в маріупольських навчальних закладах ведеться не тільки українською мовою, а й російською. Мають можливість вивчати свою рідну мову і маріупольські греки.
Варто відзначити, що в півмільйонному портовому місті проживають також представники різних релігійних конфесій — православні, католики, протестанти, іудеї, мусульмани. І всі вони можуть безперешкодно відправляти свої релігійні обряди в місцевих церквах. У Маріуполі діють православні церкви Київського і Московського патріархату, католицька і протестантська церква, синагога. Є й мечеть для мусульман.
Так що, всі спроби російських ЗМІ довести існування в Україні так званого «укрофашизму» заздалегідь приречені на провал. Вірити подібним сюжетам і статтям можуть хіба що жителі російської глибинки, багато з яких до того ж ніколи не були у нас в країні. А представники національних меншин України краще за інших знають, що в нашій державі ніякого фашизму немає, ніколи не було і не буде. Бо толерантність, що відрізняє український народ, і фашизм — поняття несумісні!
Джерело: ОСТРІВ