ОГОЛОШЕНО VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ІСЛАМОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

ОГОЛОШЕНО VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ІСЛАМОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДИХ УЧЕНИХ
26.06.2012
Оцініть статтю: 
(477 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Всеукраїнська асоціація громадських організацій «Альраід»Всеукраїнська громадська організація «Український центр ісламознавства»ОГОЛОШУЮТЬVI УСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ІСЛАМОЗНАВЧИХ ДОСЛІДЖЕНЬМОЛОДИХ УЧЕНИХ ім. АГАТАНГЕЛА КРИМСЬКОГО на тему«Трансформаційні процеси в сучасному ісламському світі»

На конкурс приймаються наукові роботи з релігієзнавства, історії, джерелознавства, філософії, політології, правознавства, економічної науки, культурології, мистецтвознавства, філології та інших наукових галузей, що досліджують означену тему. Тема конкурсу не має географічних, хронологічних і політичних обмежень і може охоплювати всі регіони сучасного світу. Предметом дослідження конкурсу може бути будь‑яка наукова проблема, пов’язана з дослідженням сучасного стану Ісламу у світі.


Серед можливих тем розгляду:


1. Поширення Ісламу в сучасному світі.
2. Іслам і політичні рухи сучасності.
3. Соціальне вчення Ісламу в сучасному світі.
4. Нові явища в житті мусульманської умми.
5. Причини й наслідки «арабської весни».
6. Мусульманські країни в системі міжнародних відносин.
7. Іслам і етнокультурні традиції тюркомовних народів в Україні.


У конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, пошукачі, молоді викладачі вищих навчальних закладів ІІІ‒ІV рівнів акредитації, наукові працівники науково-дослідних інститутів, аналітики та експерти дослідницьких центрів, працівники музеїв, архівів, бібліотек, громадських організацій України віком до 35 років. Релігійна, національна, політична та соціальна приналежність конкурсантів не мають значення.


Матеріали, подані на конкурс, можуть бути написані як одним автором, так і у співавторстві (не більше, як трьома авторами). Виконані дослідження в перспективі можуть стати темами подальших наукових студій учасників конкурсу або використані для підготовки курсових і дипломних робіт, дисертацій тощо. На конкурс не приймаються роботи, що вже були нагороджені преміями та відзнаками або подані на інші конкурси.


Переможці конкурсу отримають премії: перша премія — 4000 гривень; друга премія — 3000 гривень; третя премія — 2500 гривень. П’ять конкурсантів, що їхні роботи матимуть досить високий науковий рівень, одержать заохочувальні премії в розмірі 800 гривень. Переможців і дипломантів конкурсу буде запрошено до участі в II Міжнародній ісламознавчій літній школі, а також залучено до участі в дослідницьких програмах Українського центру ісламознавства. Переможці конкурсу та заохочені учасники одержують також почесні дипломи, комплекти книжок для власного користування та бібліотек установ, де конкурсанти навчаються або працюють. Якщо переможцями стають співавтори, приз пропорційно, рівними частками, розподіляється між ними. Кожен конкурсант, що його робота написана з дотриманням сучасних наукових і технічних вимог, але не пройшла конкурсного добору, заохочується відзнакою та подарунком.


Роботи мають бути написані українською або російською мовою. Тексти треба подавати в одному примірнику, набраному на комп’ютері (формат А4, 14 кегль, поля 2 см з усіх боків, подвійний інтервал). До участі в конкурсі приймаються роботи обсягом від 24 до 40 сторінок (разом зі списком використаних джерел і літератури). Треба зазначати повні вихідні дані публікацій, наведених у цьому списку. До нього також має бути включено посилання на використані електронні ресурси. Посилання наводяться в кінці тексту в порядку цитуваня. Бажано, щоб текст складався з вступу (що містить аналіз джерел і використаної літератури), основної частини, висновків і списку джерел і літератури. Обов’язково треба продублювати друкований примірник роботи копією, надісланою на електронну адресу Асоціації.


Титульний аркуш роботи має містити лише назву дослідження. На окремому аркуші треба зазначити прізвище, ім’я та по‑батькові автора чи колективу авторів, а також наукового керівника (за його наявності); дату народження; дані про місце навчання або роботи (назва, адреса й відповідний телефон закладу або організації); курс (рік навчання) і факультет (або фах навчання); поштову адресу, контактний телефон та електронну адресу (за наявності). Бажано подати рекомендації двох науковців (зокрема наукового керівника), що мають наукові публікації за темою роботи. Інформація про автора (-ів) та рекомендації треба завірити за місцем навчання конкурсантів або за місцем роботи науковців, що рекомендують матеріал для участі в конкурсі. Зазначені документи подаються в окремо доданому запечатаному конверті — на ньому пишеться тільки назва роботи.


Текст роботи разом із конвертом-додатком треба надіслати (дата визначається за поштовим штемпелем) або подати особисто до 15 грудня 2012 року за адресою Асоціації: Оргкомітет конкурсу, ВАГО «Альраід», вул. Дегтярівська, 25-а, Київ, 04119.


Довідки за телефонами: (044) 490‑99‑00 (від 10 до 17 години, крім вихідних) та за електронною адресою: office@arraid.org.

Підсумкове рішення про результати конкурсу буде прийнято журі в складі відомих українських науковців до 20 січня 2013 року. Організатори конкурсу залишають за собою право на публікацію найкращих робіт молодих учених. Рукописи не повертаються. До участі в конкурсі не буде допущено роботи, що в них використано без посилань фрагменти текстів інших авторів (виданих у вигляді публікацій або розміщених в Інтернеті).

Офіційне підбиття підсумків конкурсу, урочисте нагородження переможців і відзначених конкурсантів відбудеться в лютому 2013 року, про що буде повідомлено заздалегідь в індивідуальних запрошеннях. Транспортні витрати на подорож до Києва переможцям і призерам конкурсу з регіонів України буде відшкодовано організаторами. Передбачено урочистий прийом із додержанням традицій східної гостинності.
Із повагою,

Оргкомітет Конкурсу

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.