В День захисту прав людини об’єднання «Кримська солідарність» провело
Ділявере, чому Ви вирішили приурочити
‒ У День захисту прав людини, коли в усьому світі відбуваються ті чи інші заходи, ми вирішили також не залишатися осторонь. Ми провели
На чому «Кримська солідарність» акцентувала увагу громадськості?
‒ Ми звернули увагу на ті жахливі і страхітливі умови, що існують у сімферопольському СІЗО. На те, що наші родичі там не отримують необхідної медичної допомоги, тим самим порушуються їхні права.
У другому блоці
Розкажіть про звернення «Кримської солідарності» до кримськотатарського народу.
‒ У своєму зверненні ми хотіли донести те, що кримськотатарський народ має свою історію, і ті події, які відбуваються сьогодні, вже мали місце і тепер у точності повторюються.
Протягом
Однак наш народ не сприймав цього раніше й нізащо не сприйме сьогодні.
Який вихід запропонували з цієї ситуації?
‒ Тільки в єдності, солідарності, увазі до всіх наших спільних проблем, турботі один про одного, взаємодопомозі, збереженні й дотриманні релігії, культури ми зможемо вистояти перед злочинами, що скоюються над кримськотатарським народом.
Якого ефекту очікуєте від
‒ Усім зрозуміло, що кримінальні справи над кримськими мусульманами, а це «справа Хізб
Тому в День захисту прав людини ми й хотіли звернути увагу світової громадськості на всі ці порушення статей декларації з прав людини.
Тобто
‒ Сподіваємося, дасть Бог, що згадані мною відомства й організації звернуть свою увагу на всі безчинства й нехтування правами людей у Криму.
Довідково:
9 квітня в Севастополі Кримська контактна група з прав людини вперше організувала зустріч усіх сімей мусульман, заарештованих російськими силовиками в Криму. Пізніше ця практика стала щомісячною. На черговій зустрічі, в травні, родичі політв’язнів оголосили, що об’єднуються в громадське об’єднання «Кримська солідарність». Пізніше об’єднання «Кримська солідарність» стало відкритим не тільки для родичів обвинувачених російськими силовиками в приналежності до організації «Хізб