У Києві обговорюють практичні підходи до вирішення проблем, пов’язаних з анексією Криму

У Києві обговорюють практичні підходи до вирішення проблем, пов’язаних з анексією Криму
У Києві обговорюють практичні підходи до вирішення проблем, пов’язаних з анексією Криму

Незаконна анексія 2014 року призвела до перетворення Криму на територію безправ’я: комплекс дій окупаційної влади Російської Федерації цілеспрямовано перешкоджає захисту прав українських громадян Української державою та міжнародними організаціями та спотворює саму сутність правозахисної діяльності та демократичних цінностей. Тож українське суспільство, окрім теоретичних пошуків, має виробити власні практичні інструкції щодо реальної нейтралізації проблем, пов’язаних з анексованим Кримом.

У Києві 24–25 травня проходить IV зустріч Відкритої кафедри з актуальних питань зовнішньої політики, безпеки та дипломатії з метою обговорення та напрацювання практичних підходів до вирішення питань щодо анексії Криму.

На заході «Крим: територія безправ’я» обговорюють спрощення надання адміністративних послуг українським громадянам для протидії незаконним економічним взаєминам з півостровом і забезпечення належного моніторингу екологічних загроз. З'ясовують також, яким чином на практиці захистити права українських громадян у Криму? Як захистити інтереси України у протидії загрозам з боку окупованого Криму? Права людини vs безпека держави: чи можливий баланс?

Організатори — Комітет Верховної Ради України у закордонних справах, Центр міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка, Школа державного управління (ГО «ІСЕД»), Представництво Президента України в АР Крим.

До участі запрошено представників Уряду України, народних депутатів, дипломатів, науковців, журналістів, правозахисників та усіх тих, хто цікавиться міжнародною політикою.

Довідково:

«Відкрита кафедра з питань зовнішньої політики, безпеки та дипломатії» — це навчально-комунікаційний проект нового типу, що відповідає нагальній потребі сформувати виважену та обґрунтовану позицію щодо зовнішньої політики та безпеки серед представників політичної еліти України, експертного середовища та представників засобів масової інформації. Проект має на меті стати платформою для навчання та дискусій із найгостріших та актуальних тем для тих, хто генерує ідеї розвитку зовнішньої політики України,  втілює їх та впливає на суспільну думку всередині країни та за її межами.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.