Подовжено термін подання наукових робіт на конкурс «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)»

Подовжено термін подання наукових робіт на конкурс «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)»
Подовжено термін подання наукових робіт на конкурс «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)»
09.05.2020
Оцініть статтю: 
(325 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Шановні ісламознавці! Маємо добру новину: подовжено термін подання наукових робіт на конкурс «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)». Поки що, без точної дати завершення карантину — на невизначений період. Про новий термін ми повідомимо, щойно зможемо планувати свої заходи — стежте за оголошеннями!

Причин для такого рішення було кілька. Ми розуміємо, що карантин, запроваджений майже одразу після оголошення конкурсу, ускладнив життя більшості українців. До того ж через нього відтерміновано саму IX школу ісламознавства, де мали б оголошувати переможців конкурсу.

2020 року відзначатиметься 120-річчя від дня народження відомого ісламського мислителя, перекладача, дипломата Мухаммада Асада (1900–1992) — автора багатьох книг. Найважливіші з них уже доступні в українських перекладах: «Шлях до Мекки» (2018), «Духовне повернення» (2019). Шануючи пам’ять великого львів’янина, Український центр ісламознавчих досліджень оголосив конкурс наукових робіт «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)».

Учасники мають підготувати наукову роботу, що розкриє особливості біографії вченого, специфіку його наукових праць, здобутки на ниві дипломатичної роботи, особливості висвітлення життя ісламського Сходу в перекладах, газетних публікаціях і книгах мислителя.

Пропонований обсяг наукової роботи — 10–20 тис. знаків (з пробілами) разом з анотацією, списком використаних джерел і біографічною довідкою (ПІБ, місце навчання/роботи, контактна адреса — все в одному текстовому файлі).

Мови дослідження: українська, кримськотатарська, російська.

Надсилайте роботи на адресу ukrcid@gmail.com (тема листа — «Конкурс»). Нагородження переможців відбудеться у Львові, в рамках IX Літньої школи ісламознавства «Ісламська парадигма знання: традиція і сучасність» (дата поки що невідома через карантин).

Організатори відшкодують витрати на дорогу, проживання та харчування учасникам, що займуть 1–3 місця. Переможців відзначать грошовими преміями, цінними подарунками, а також путівкою до Стамбула (Туреччина) з покриттям витрат на подорож, харчування, проживання та екскурсії організаторами.

Конкурс проводять Український центр ісламознавчих досліджень (Київ), Ісламський культурний центр ім. Мухаммада Асада (Львів), Центр ісламознавчих досліджень Національного університету «Острозька академія» та Асоціація освітнього розвитку (Рівне) за підтримки Міжнародного інституту ісламської думки (США).

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.