Мусульмани України зацікавлені у тому, щоб співгромадяни мали доступ до неспотвореної інформації про історію ісламу й арабо-мусульманської культури, зокрема про історію виникнення, поширення цього віровчення на теренах країни, а також про способи, шляхи взаємопроникнення і взаємозбагачення культур.
Послідовники ісламу співпрацюють з бібліотеками з метою поповнення книжкових фондів книгозбірень релігієзнавчою, краєзнавчою і релігійною літературою, яка є джерелом просвіти і збагачення світогляду читачів.
Завдяки Львівському ісламському культурному центрові ім. Мухаммада Асада, одним із напрямів діяльності якого є просвіта, за останні роки фонди близько двох десятків українських бібліотек України поповнилися примірниками різноманітних видань.
Серед бібліотечних закладів, яких центр забезпечив літературою, — Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича; Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка; Закарпатська обласна бібліотека ім. Потушняка. А днями, як йдеться у дописі Хмельницької міської бібліотечної системи, директор ІКЦ Амін Аль-Касем подарував книги центральній міській бібліотеці у Хмельницькому.
Нагадаємо, у 2018-му до 410-ої річниці з дня заснування бібліотека Нацуніверситету ім. Франка отримала подарунок від мусульман Львова — добірку релігієзнавчої і релігійної літератури, зокрема ісламознавчої, і книг про історію ісламу в Україні, культуру і традиції народів, що сповідують цю релігію, а також переклади праць ісламських мислителів.
Вдячна Ісламському культурному центрові ім. Мухаммада Асада і Тернопільська обласна бібліотека для молоді (ТОБМ) за подаровані книги.
Як стверджує Амін Аль-Касем, акція діятиме постійно, тому Ісламський культурний центр ім. Мухаммада Асада, а також інші українські ІКЦ намагатимуться поповнювати бібліотеки країни новими виданнями.