Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у країні > Шейх Саід Ісмагілов зустрівся з майбутніми медійниками і дипломатами

Шейх Саід Ісмагілов зустрівся з майбутніми медійниками і дипломатами

Шейх Саід Ісмагілов зустрівся з майбутніми медійниками і дипломатами
Шейх Саід Ісмагілов зустрівся з майбутніми медійниками і дипломатами
Шейх Саід Ісмагілов зустрівся з майбутніми медійниками і дипломатами
13.10.2017

Зустрічі студентської молоді з представниками української мусульманської спільноти та її провідником муфтієм Духовного управління мусульман України «Умма» шейхом Саідом Ісмагіловим вже давно стали доброю традицією.

У четвер, 12 жовтня, шейх Саід на запрошення Київського національного університету культури і мистецтв зустрічався зі студентами факультету журналістики і міжнародних відносин.

Майбутніх працівників засобів масової інформації і дипломатів надзвичайно зацікавила історія Ісламу в Україні, культура, традиції та звичаї народів, що сповідують Іслам, морально-етичні засади віровчення, звичаєве та ісламське право тощо, тому виступ Саіда-хазрата тривав більше запланованого часу — близько двох годин.

— Сьогодні спілкувався зі студентами факультету журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв. Майже дві години спочатку розповідав, а потім відповідав на запитання про сучасний стан мусульман в Україні, на окупованій території та закордоном, — відзначив муфтій

Як розповів Саід Ісмагілов, молодь цікавилась відносинами між країнами, правами мусульманських жінок, станом свободи віросповідання в різних державах.

— Я завжди попереджаю, що для мене не існує «незручних» запитань, і можна запитувати про будь-що в коректній формі, — сказав шейх.

Нагадаємо, як неодноразово повідомляв «Іслам в Україні», зустрічі муфтія та інших представників ДУМУ «Умма» та Ісламського культурного центру зі студентською та учнівською молоддю не є рідкісним випадком. Лекції та практичні заняття з історії, релігієзнавства та філософії вже традиційно саме в ІКЦ прагнуть проводити викладачі відповідних дисциплін світських та духовних навчальних закладів, проводяться також зустрічі та лекції, семінари та круглі столи і в самих вишах.

Так, ІКЦ відвідують студенти Київської православної духовної академії і Київського університету імені Бориса Грінченка, Українського адвентистського теологічного інституту та Киево-Могилянської академії (НаУКМА), Київського національного інституту ім. Т. Шевченка та Трьохсвятительської духовної семінарії Української греко-католицької церкви (УГКЦ), Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та багатьох інших навчальних закладів.

До речі, цьогоріч навчальний рік у «Могилянці», що традиційно розпочинається зі спілкування з видатними людьми, відкрився саме зустріччю з муфтієм ДУМУ «Умма» як з одним з визнаних моральних авторитетів сучасності.

Теги: 
муфтій Саід Ісмагілов
КНУ
Київ
студенти
журналісти
мусульмани України
освіта
муфтій

Книги

  •  історія, культура, контакти. Якубович М.М., Кралюк П.М., Щепанский
    Татари Волині: історія, культура, контакти
  • Українські просвітителі та Іслам. Соломія Вівчар
    Українські просвітителі та Іслам
  • Не заросте травою поле бою. Юнус Кандим
    Не заросте травою поле бою
  • З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії. Теймур Атаєв
    З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі та Балтії
  • Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі. Мохаммад Хашім Камалі
    Тадждід, іслях та цивілізаційне оновлення в ісламі
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
  •  плацдарм для культурної реформи. Абдул-Хамід Абу Сулейман
    Світогляд Корану: плацдарм для культурної реформи
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  •  авторитет Корану й статус Сунни. Таха Джабір аль-Альвані
    Відновлення рівноваги: авторитет Корану й статус Сунни
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novyny-u-krayini/sheyh-said-ismagilov-zustrivsya-z-maybutnimy-mediynykamy-i-dyplomatamy