Щоп’ятниці в Ісламському культурному центрі м. Києва завжди велелюдно, адже на
Як розповіла завуч з виховної роботи гімназії Галина Миколаївна, в акції брали участь учні
— Частина зароблених грошей — на благодійність, частина — на екскурсії. А для заохочення буде обрано кращого «ярмаркувальника», якого ми нагородимо грамотою. Оцінюємо те, як прикрашено стіл, його наповненість, а в середу на лінійці оголосимо переможців… Ну, й зрозуміло, братиметься до уваги сума виторгу, бо покупці проголосують гривнею.
Класний керівник
— До цього ярмарку ми готувалися завчасно (це вже не перша наша благодійна акція). Деякі діти готували власноруч, проявляли свою творчість, фантазували в рецептурі, як ось Мар’ям Сархан, деякі — з допомогою батьків. Усі також намагалися якнайкраще прикрасити стіл. Дітям дуже подобається ця ідея — зробити щось, заробити на цьому гроші, а потім одну половину витратити на благодійність, а іншу — на організацію поїздок та екскурсій усім класом.
Як розповіла Райана Тодаєва, учениця 3 класу, вона дуже хоче, аби зібрані під час ярмарку кошти передали в лікарню і придбані на них ліки допомогли комусь з хворих дітей одужати. Дівчинка з захватом розповіла, як вона з мамою готувала представлену для продажу випічку і навіть поділилася с нашим кореспондентом рецептом.
Смаколики від Ясмин Альджидарад припали до душі покупцям — їх охоче розбирали, втім, як і сирні кекси, пропоновані Аишею Гаджикурбановою. А власноруч виготовлені Мар’ям Сархан ласощі — кекси і печиво — першими щезли з прилавка…
Зі слів класного керівника, головна мета ярмарку — прищеплювати дітям бажання робити добро, ділитися з тими, кого доля поставила перед непростими випробуваннями, виховувати милосердя. Але, крім ствердження у свідомості й душі дитини високих моральних якостей, подібні акції мають і суто практичне значення — під час підготовки до ярмарку діти вчаться виготовляти щось власноруч, серйозно ставитися до грошей як до еквіваленту власних зусиль, усвідомлюють ціну праці.