Тривають заходи, присвячені Всесвітньому дню хіджабу — даті, що відкриває місяць лютий. Але, враховуючи актуальність теми підтримки мусульманок в їхньому прагненні вдягатися відповідно до приписів релігії, цій темі не лише 1 лютого, а й досі присвячуються теле- та радіопередачі, публікації в друкованих засобах масової інформації та
«Іслам в Україні» вже розповідав про те, як цьогоріч відзначили День хіджабу в столиці, зокрема в гімназії «Наше майбутнє», що функціонує при Ісламському культурному центрі м. Києва, та у столичному ТЦ «Олімпійський» з ініціативи активісток жіночої мусульманської організації Мар’ям.
Відповідний захід відбувся й в Ісламському культурному центрі міста Дніпро. Як повідомляють його організатори, подія була відзначена цікавими доповідями про різновиди хіджабу в різних країнах і
За традицією всіх чекало частування — гостей запросили до столу, родзинкою якого був «тематичний» торт.
Своїми враженнями від заходу, приуроченого до Всесвітнього дня хіджабу, поділилася й тележурналістка, яка висвітлювала цю подію в Ісламському культурному центрі м. Дніпра, Софія Богуцька, проілюструвавши свій допис відеозвітом примірювання мусульманської хустки (в ролику використано фотографія авторства Абдулли Аззама Зайеда):
— Колекціоную враження й óбрази. Дякую Анастасії Радовелюк, очільниці жіночого відділу Ісламського культурного центру в Дніпрі, за чудові враження та подарунок, — пише Софія.
Також дівчина зізнається, що звернула увагу на те, що традиція покривати голову хусткою притаманна не лише мусульманкам, а існувала і в українських жінок:
— От скажіть, вам, як і мені, носіння хустки у мусульман — хіджабу, схоже на наші старовинні українські традиції? Я погуглила і знайшла багато прикладів традиційного пов’язування голови нашими жінками. То цікаво!
Відеоролик із записом соцопитування «Ставлення суспільства до хіджабу» розміщено на сторінці ІКЦ м. Дніпро в соцмережі Facebook.