ОАЕ привчає українських працівників до того, що держава тобі нічого не винна, — організатор українців у Еміратах

ОАЕ привчає українських працівників до того, що держава тобі нічого не винна, — організатор українців у Еміратах
За словами організатора української діаспори в ОАЕ Наталії Лисяченко, українці влаштовуються працювати в готелі, стюардесами чи продають дорогі бренди. В середньому вони заробляють $1000 на місяць
31.10.2017
Оцініть статтю: 
(578 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Українській молоді нескладно отримати роботу в Об’єднаних Арабських Еміратах, оскільки їх там цінують за світлу шкіру.

Про це розповіла організатор української діаспори в ОАЕ Наталія Лисяченко, передає Укрінформ з посиланням на Gazeta.ua.

— Найбільше в Емірати приїздить молодь. Середній вік 25–35 років. Шукають роботодавців через інтернет. Їм присилають дозвіл на відкриття візи в електронному вигляді. Це є документ для перетину кордону. Потім по приїзду оформляють візу з роботодавцем. Фактично молодь прив’язана до цього роботодавця. Якщо людину звільнять, вона має місяць, щоб знайти нову роботу чи покинути країну, — розповіла вона.

За її словами, українці влаштовуються працювати в готелі, стюардесами чи продають дорогі бренди. В середньому вони заробляють $1000 на місяць. Роботодавець часто забезпечує житлом та оплачує соціальні послуги, наприклад податок на медицину.

— Насправді, це невеликі гроші. Зняти ліжко в кімнаті обійдеться $500–700 на місяць. Також тут платна медицина та освіта для дітей. Але ця країна вчить виживати, крутитись та шукати додаткові заробітки. Привчає до того, що держава тобі нічого не винна. Ти всього маєш добитися самостійно, — додає Наталія.

Крім того, вона зазначила, що українцям в ОАЕ також вдається відкрити власний бізнес, але вони не такі стабільні, як в Україні. Тому було багато випадків, що українська справа була нерентабельною і закривалася.

— Знаю наших земляків, які мають там станції техобслуговування, ресторани, власні агенції розваг, які прикрашають свята чи роблять красиві букети. Там є традиція вітати породіль у пологовому з гарними букетами цукерок. Це популярна справа. Знаю й таких, що бізнес не пішов, і вони повернулися в Україну, — наголосила організатор українців у Еміратах.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.