На знак підтримки бездомних мусульманин із Нью-Йорка житиме на вулиці (відео)

1
Сьогодні офіційна мета Меджлісу як представника більшості татар – національне та культурне відродження. Але, за словами його чільників, – виключно у складі демократичної України.
1
«Я запитав себе, що я можу зробити, щоб підвищити обізнаність про це? Тоді я вирішив, що сам стану бездомним на один день», - говорить Рамеліз.
1
1
20.08.2010
Оцініть статтю: 
(293 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Житель Нью-Йорка Юсеф Рамеліз вирішив під час Рамадану привернути увагу громадськості до проблеми бездомних шляхом залучення до їхнього способу життя – він збирається провести тиждень, живучи на вулиці. Вже другий рік поспіль Рамеліз підтримує бездомне співтовариство Нью-Йорка своїм проектом «Бездомний на тиждень».

«Я запитав себе, що я можу зробити, щоб підвищити обізнаність про це? Тоді я вирішив, що сам стану бездомним на один день

, - говорить Рамеліз. - Але тоді я подумав, знаєте що, я хочу зробити щось більше, і я вирішив реалізувати ідею бездомного життя на тиждень».

Юсеф Рамеліз, менеджер ІТ-компанії, за допомогою свого веб-сайту «HomelessForOneWeek» займається фандрейзингом для допомоги знедоленим. У березні 2009 р. йому вдалося зібрати для цієї мети $3000, тепер же він сподівається накопичити $5000.

Директор Коаліції за бездомних Мері Броснахан високо відзивається про справу Рамеліза: «Дуже легко звикнути до страждань бездомних людей на наших вулицях. Всі в нашій коаліції з благоговінням ставляться до зусиль Рамеліза і його сміливості, з якою він ночує на вулицях Нью-Йорка, щоб привернути увагу до цієї кризи».

В рамках свого торішнього проекту Рамеліз став бездомним в сніжну і холодну погоду, тому був вимушений спати в метро. Цього року він з 15 по 21 серпня збирається жити в парку Манхеттена, тим більше що погода в цю пору року тепла.

Кожен вечір після закінчення посту Рамеліз відправляється в ісламський центр університету Нью-Йорка на іфтар. Цей центр під час Рамадану проводить безкоштовні іфтари.

Знаходячись на вулицях, Рамеліз записує інтерв'ю з іншими бездомними і потім розміщує їх в інтернеті. Таким чином, Рамеліз намагається донести до громадськості думку про те, що бомжі – такі ж люди зі своїми життєвими історіями і негараздами.

За матеріалами «Іслам.ру»

Посилання на тему:

В Америці відкриваються безкоштовні мусульманські клініки для бідних

Нужденні діти Британії отримають допомогу від місцевих мечетей

У Франції мечеті допомагають бездомним під час Рамадану

Американські мусульмани - активні учасники волонтерського руху

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.