Кримський муфтіят підтримує заборону грального бізнесу, але вважає її недостатньою для подолання проблеми

1
«Діяльність, яка служить інтересам вузького кола людей на шкоду благополуччю всього суспільства, не може бути схвалена з точки зору ісламу», - заступник Муфтія Криму Айдер Ісмаілов
05.08.2009
Оцініть статтю: 
(103 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Духовне управління мусульман Криму підтримує заборону грального бізнесу в Україні, але вважає, що для повного подолання цього явища необхідна державна програма, спрямована на підняття духовно-моральних цінностей населення і виховання здорового, цілеспрямованого молодого покоління.

«Аморальність і руйнівний вплив азартних ігор на людину і суспільство в цілому, - заявив журналістам щотижневика «Полуостров» заступник муфтія Криму Айдер Ісмаілов, - очевидні: підрив психіки, фінансового і сімейного благополуччя, марна трата часу і грошей, а часом і фатальні наслідки. Отже, діяльність, яка служить інтересам вузького кола людей на шкоду благополуччю всього суспільства, не може бути схвалена з точки зору ісламу».

Проте Ісмаілов відзначив, що закон «Про заборону грального бізнесу в Україні» - вимушений тимчасовий захід: «Незважаючи на те, що прийняття закону - це значний крок, однак, це не є ґрунтовне вирішення питання. Слід відзначити, що даний закон - це тимчасовий захід до вироблення певних стандартів і механізму регулювання у гральному бізнесі».

Для цього державі потрібна підтримка всього суспільства, вважає А. Ісмаілов.

«У цьому випадку доцільною була б розробка і реалізація програми з боку держави із залученням громадських, релігійних організацій для підняття духовно-моральних цінностей населення і виховання здорового, цілеспрямованого молодого покоління», - підсумував заступник голови Духовного управління мусульман Криму.

За матеріалами «Новый Регион»

Посилання на тему:

Верховна Рада остаточно заборонила гральний бізнес в Україні

Верховна Рада України заборонила гральний бiзнес та участь в азартних іграх

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.