Духовне управління мусульман Криму підтримує заборону грального бізнесу в Україні, але вважає, що для повного подолання цього явища необхідна державна програма, спрямована на підняття духовно-моральних цінностей населення і виховання здорового, цілеспрямованого молодого покоління.
«Аморальність і руйнівний вплив азартних ігор на людину і суспільство в цілому, - заявив журналістам щотижневика «Полуостров» заступник муфтія Криму Айдер Ісмаілов, - очевидні: підрив психіки, фінансового і сімейного благополуччя, марна трата часу і грошей, а часом і фатальні наслідки. Отже, діяльність, яка служить інтересам вузького кола людей на шкоду благополуччю всього суспільства, не може бути схвалена з точки зору ісламу».
Проте Ісмаілов відзначив, що закон «Про заборону грального бізнесу в Україні» - вимушений тимчасовий захід: «Незважаючи на те, що прийняття закону - це значний крок, однак, це не є ґрунтовне вирішення питання. Слід відзначити, що даний закон - це тимчасовий захід до вироблення певних стандартів і механізму регулювання у гральному бізнесі».
Для цього державі потрібна підтримка всього суспільства, вважає А. Ісмаілов.
«У цьому випадку доцільною була б розробка і реалізація програми з боку держави із залученням громадських, релігійних організацій для підняття духовно-моральних цінностей населення і виховання здорового, цілеспрямованого молодого покоління», - підсумував заступник голови Духовного управління мусульман Криму.
За матеріалами «Новый Регион»
Посилання на тему:
Верховна Рада остаточно заборонила гральний бізнес в Україні
Верховна Рада України заборонила гральний бiзнес та участь в азартних іграх