Кримську владу навчатимуть, як запобігати міжетнічним конфліктам

1
Етнічним конфліктам у Криму можна запобігати на ранній стадії
06.05.2009
Оцініть статтю: 
(390 оцінки)
Теги: 
oksana
Зображення користувача oksana.

Етнічним конфліктам у Криму можна запобігати на ранній стадії. Цього місцеву владу готові навчити Центр близькосхідних досліджень спільно з Румунським інститутом миру (PATRIR).

Як повідомляє УНІАН, Центр близькосхідних досліджень вивчає питання, пов`язані з мусульманськими та іншими меншинами на території України. Досвід роботи центру з кримськими органами місцевого самоврядування засвідчив, що існує прогалина у знаннях із запобігання конфліктам. Але також існує і зацікавленість в отриманні таких знань, наголошує віце-президент центру Олександр Богомолов.

Тому вітчизняні дослідники розпочинають співпрацю з Румунським Інститутом Миру (PATRIR - The Peace Action, Training and Research Institute of Romania).

«Плануємо разом з організацією, яка займається запобіганням конфліктам різного роду, насамперед міжетнічним, поєднати дослідницький і освітній досвід з навиками практичної допомоги, якими володіє PATRIR, аби зробити крок у напрямку запобігання конфліктам у Криму».

За словами О. Богомолова, спершу заплановані навчальні програми: як запобігати протистоянням у найбільш напружених Сімферопольському і Бахчисарайському районах. Планується створити мережу, члени якої завдяки Румунському Інституту Миру матимуть доступ до міжнародного досвіду, а також налагодити систему попередження конфліктів на ранній стадії на рівні територіальних громад.

За матеріалами УНІАН

Посилання на тему:

Дім для кримських татар усе ще не гостинний

В українській міліції багато расистів

Українці стають більш нетерпимими

Верховна Рада України посилила відповідальність за розпалювання ворожнечі

Звіт держдепартаменту: В Україні найбільші порушники прав людини – міліція та тюрми

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.