Вихід з економічної кризи - в Ісламі, вважає український дослідник

1
У своїй доповіді Абдураманов доводив, що капіталізм є помилковою системою, що вичерпала себе і не може практикуватися далі.
15.09.2009
Оцініть статтю: 
(200 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Молодий український дослідник бачить вихід зі світової економічної кризи в Ісламі. Про це Аляуддін Абдураманов говорив у доповіді «Крах капіталізму. Тільки Іслам може вирішити цю проблему», представляючи Україну на міжнародній конференції-семінарі для молодих учених і дослідників у Берліні.

Наприкінці серпня - початку вересня у Берліні (Німеччина) пройшла конференція-семінар для молодих учених і дослідників «Система раннього реагування», організована Школою управління «Херті» за підтримки «Чeрнoмoрcького Фoнду рeгіoнaльнoгo співробітництва» («Black Sea Trust Fund», США).

На порядку денному конференції були актуальні міжнародні питання сучасності: економічна, енергетична і міжетнічна кризи.

У конференції брали участь представники країн чорноморського басейну, а також представники країн Євросоюзу.

Україну представляв Аляуддін Абдураманов із Бахчисараю, член Кримської республіканської громадської організації «Інститут громадянського суспільства».

Як розповів інформагентству QHA дослідник, він був обраний як учасник від України після того, як відправив організаторам твір на тему світової економічної кризи, у якому розглянув способи виходу з неї, і пройшов конкурс.

Український учасник представив доповідь «Крах капіталізму. Тільки Іслам може вирішити цю проблему».

«Моя доповідь викликала обурення серед організаторів, тому що вона, звичайно ж, прямо суперечила тому, що намагалися пояснити вони», - сказав А. Абдураманов.

У своїй доповіді молодий дослідник доводив, що капіталізм є помилковою системою, що вичерпала себе і не може практикуватися далі як економічна, політична і державна система.

Крім того, А. Абдураманов повідомив, що підняв на конференції актуальні питання кримськотатарського народу. За його словами, ці питання викликали підвищений інтерес в учасників конференції. Зокрема, обговорювалися теми т.зв. «самозахоплень землі» у Криму, питання виникнення релігійних течій та ісламського руху в Криму, а також вплив Меджлісу кримськотатарського народу на кримських татар.

У конференції брали участь одні з найавторитетніших у світі експертів у галузі економіки і політики. Зокрема, відомий американський політолог, фахівець із країн Центральної і Східної Європи Володимир Сокор, політичний аналітик Марко Халленберг із Німеччини, редактор з проблем Росії і Східної Європи щотижневика «The Economist» Едуард Лукас та інші.

Всі виступаючі представляли своє бачення проблеми економічної, енергетичної і міжетнічної криз у світі.

Як повідомив А. Абдураманов, серед розглянутих питань також були криза у відносинах України і Росії та енергетична криза. За його словами, дуже гостро постало питання про транзит газу європейським споживачам, оскільки країни чорноморського басейну відіграють ключову роль у поставці газу для Європи.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

Новини

Рецесія обернулася інтересом до ісламських фінансів

А може варто замислитися? Про ісламський банкінг заговорили в Україні

Бізнес по-ісламськи - порятунок від кризи?

Ватикан радить західним банкам вивчити принципи ісламської фінансової системи

Лідери мусульман і католиків закликали розвивати «етичну» економіку

Іслам як захист від фінансової кризи

Статті

«Теорія великого дурня». Світова криза та ісламська економіка

Ісламська альтернатива

Ісламські фінанси допомагають пережити економічну кризу

Фактор віросповідання: кому банки довіряють більше

Наукові роботи

Правовые аспекты глобализации финансовых рынков: возможности сближения норм права исламской и украинской правовых систем, регулирующих финансовые сделки

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.