«Пристрасті за мусульманами» у Європі дуже перебільшені – учені

1
Найнезадовільніша ситуація склалася у сфері освіти іммігрантів
26.07.2010
Оцініть статтю: 
(288 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Загрози «демографічного засилля» мусульман не існує, стверджують автори проведеного нещодавно соціологічного дослідження. Річ у тому, що хоча частка іммігрантів серед населення Німеччини, а також сусідніх Бельгії, Швейцарії та інших країн складає до 20%, мусульманами з них є не більше чверті.

Як живеться іммігрантам у Германії? Яку роботу вони виконують? Яку освіту здобувають? Чи відвідують спортивні клуби? І скільки часу їм потрібно, щоб знайти роботу? На всі ці питання постаралися дати відповіді німецькі вчені, на 600 сторінках аналізуючи реальні життєві умови тих, що «понаїхали» у країну – від колиски до пенсії.

Соціологам удалося розвінчати багато існуючих міфів, пише «Spiegel». Наприклад, іммігранти схильні до злочинності не більше ніж корінні німці, за умови, що у них є дозвіл на проживання. Проте уряду необхідно розробити норми отримання довгострокової посвідки на проживання, відзначають вони.

Як і раніше далеко незадовільним залишається становище іммігрантів у сфері освіти, наголошується у доповіді. Кількість дітей, що покинули школу, продовжує зростати, і шансів знайти роботу у майбутньому у них у два рази менше.

Однак є й більш обнадійливі результати. Так, усе більше іммігрантів починають свій власний бізнес.

«Німеччина повинна стати країною тих, що добиваються успіху – у всіх сферах суспільства», - заявила на презентації доповіді уповноважена уряду ФРН з питань міграції, біженців та інтеграції Марія Бьомер (Maria Bohmer). «Але поки що рано відчувати задоволення», - додала вона, оскільки про досягнення рівних можливостей для іммігрантів не може бути й мови.

За матеріалами «ІсламНьюз»

Посилання на тему:

Страхи німців перед мусульманським засиллям ірраціональні - Deutsche Welle

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.