Рекомендовано до перегляду: «Кримські татари. Друзі чи вороги? Розвінчуємо 5 міфів про кримських татар»

Рекомендовано до перегляду: «Кримські татари. Друзі чи вороги? Розвінчуємо 5 міфів про кримських татар»
Рекомендовано до перегляду: «Кримські татари. Друзі чи вороги? Розвінчуємо 5 міфів про кримських татар»
13.10.2020
Оцініть статтю: 
(71 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

Дмитро і Віталій Капранови (Брати Капранови) — українські письменники, публіцисти, громадські діячі, книговидавці (засноване ними видавництво «Зелений пес» видає понад 60 назв українських книжок щороку) — є ще і відомими блогерами.

Користувачам інтернету добре відома їхня сторінка на відеохостингу YouTube «Канал імені Т. Г. Шевченка», на якій Брати Капранови оприлюднюють свої матеріали щодо актуальних питань історії на сьогодення.

У багатьох випусках порушуються теми Криму, зокрема питання його історії, культури і традицій корінного народу — кримських татар; аналізується взаємовплив української і кримськотатарської культур, непрості геополітичні процеси, що мали місце в минулому на теренах сучасного Криму й України; розглядаються численні приклади взаємодії і співпраці українців і киримли (зокрема у військовій сфері) чи навпаки — протистояння; наводяться раніше невідомі (або старанно приховувані від широкого загалу ще з часів радянщини) історичні факти; розвінчується багато хибних, свідомо викривлених тією радянською історіографією фактів щодо Криму, кримських татар…

Звертаємо увагу нашої аудиторії на один з таких випусків окремої серії «Киримли/Кримці» — «Кримські татари. Друзі чи вороги? Розвінчуємо 5 міфів про кримських татар», доступний за посиланням, що викликав, судячи з кількості переглядів (а їх — близько 400 тисяч) і «вподобайок», неабияку цікавість аудиторії ресурсу і спричинив палку дискусію користувачів у коментарях.

На жаль, не обійшлося і без так званих «ботів», які, попри переконливу аргументацію Братів Капранових, продовжують просувати і наполягати на негативній оцінці корінного народу.

Але з-посеред трьох тисяч коментарів їх кількість не є статистично значущою.

Щиро радимо до перегляду цей випуск, присвячений спільній боротьбі українців і киримли проти спільного ворога (як нині, так і в минулому), нашій аудиторії.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.