Про це, як передає QIRIM.News, 26 квітня 2022 року заявила радниця Бучанського міського голови Михайлина Скорик-Шкарівська на зустрічі з представниками кримськотатарського народу.
Вона припустила, що загиблий, можливо, є кримський татарин, бо в місті жило чимало представників корінного народу Криму:
«Зараз ми уточнюємо інформацію [щодо національности мусульманина]. 27 квітня відбудеться поховання відповідно до мусульманських традицій на нашому цвинтарі в Бучі».
За словами радниці мера, кримськотатарський народ близький місту Буча:
«Ми багато знаємо про них, проводили спільні заходи торік і мали такі плани щодо цього року».
Михайлина Скорик-Шкарівська зазначила, що саме співробітники Головного управління Національної поліції в АР Крим та місті Севастополь розслідують справу однієї з братських могил, де ексгумовано вже 117 загиблих:
«Просимо судмедекспертів максимально точно вказувати причини смерті, бо формула „за невстановлених обставин“ — це допомога Росії уникнути покарання».
Радниця Бучанського міського голови заявляє: Буча — головний символ звірств російського війська на Київщині. Кожен третій загиблий в області — з Бучі. Днями в місті завершили ексгумацію всіх знайдених тіл, триває їх ідентифікація.
Окупанти вбили в Бучі понад 400 мирних мешканців (статистика щодня доповнюється новими страшними знахідками). Російські військові влаштували там справжню бійню: після їх відступу це зруйноване російськими обстрілами передмістя Києва — суцільна руїна. Після звільнення Бучі почалася масова операція з пошуку та документування тіл загиблих, Багатьох знаходять зі зв’язаними руками та з кульовими отворами в голові.