Вихованці «Qirim Ailesi» записали пісню до свята Курбан-байрам

Вихованці «Qirim Ailesi» записали пісню до свята Курбан-байрам
Вихованці «Qirim Ailesi» записали пісню до свята Курбан-байрам
14.08.2020
Оцініть статтю: 
(107 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

«Ми так багато чому хочемо навчити дітей, а вони у свою чергу показують нам свій гідний приклад», — йдеться в коментарі до розміщеного на відеохостингу YouTube запису пісні «Ти ніколи не забувай важливі слова» у виконанні вихованців кримськотатарського культурно-освітнього центру «Qirim Ailesi. Кримська родина. Къырым айлеси».

«Кожен день і кожну ніч — ти ніколи не забувай: «Ля иляхха илляЛлах»», — трьома мовами — кримськотатарською, українською й англійською — звертаються до слухачів виконавці, серед яких — діти від зовсім маленьких до підлітків.

Як зазначає муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов у своєму дописів соцмережі Фейсбук, цю пісню юні мусульмани створили до свята Курбан-байрам.

«До свята Курбан-байрам наші діти записали пісню про віру, добро і найголовніші слова в житті мусульманина, і виконали композицію різними мовами, — пише пан Ісмагілов. — Це їх перший досвід створення справжнього кліпа. Зйомки відбувались на різних локаціях, від етномузею Пирогова до мечеті Ісламського культурного центру».

Як зазначає в коментарі до поширеного в мережі відеозапису керівниця кримськотатарського культурно-освітнього центру «Qirim Ailesi. Кримська родина. Къырым айлеси»Аніфе Куртсеітова, не лише дорослі можуть чомусь навчити дітей. Діти також можуть надати приклад дорослим своює щирою вірою в добро і допомогу Всевишнього.

«Діти. Коли-небудь ми, напевно, напишемо книгу про нашу роботу з дітьми і про те, як сильно вони можуть змінити наше життя, — зазначає пані Куртсеітова. — За роки роботи нашого кримськотатарського центру у нас було достатньо часу для важливих відкриттів: під час навчання в школі, поїздках, різних заходах. Ми багато чому хочемо навчити дітей, а вони у свою чергу показують нам свій гідний приклад. Щирість, підтримка один одного, потужна командна робота, бажання допомагати під час наших благодійних акцій. Але, є ще найважливіше, що часто зворушувало до сліз — вони дуже вірять у добро, допомогу Всевишнього, завжди читають щиро молитви перед виступами, просять один за одного».

Йдеться й про історію виникнення ідеї і створення відеокліпу:

«В одній з поїздок з дітьми в мене народилася ідея створити добре відео. Наші прекрасні вчителі Джеміль Комурджі й Ельзара Баталова обрали музику і підготували вокальне виконання наших діток. Чудові музиканти — Усеїн Бекіров та Ігор Мельник — створили музику і записали дітей на своїй студії. Наш дорогий Іслям Пінка працював з камерою і монтажем. Ми дуже вдячні директору Національного музею архітектури та побуту України (Музей Пирогово) пані Оксані Старак-Повякель, Ісламському культурному центру, подяка — Саіду Ісмагілову, Діляверу Саідахметову, Владлену Мельникову. Окреме „дякую“ всім нашим чудовим батькам і, звичайно, найулюбленішим талановитим дітям. Цей кліп — він про всіх нас, про нашу єдність, про добро і Віру у Всевишнього. Це подарунок усім нашим друзям від нашої організації до К’урбан-байраму. Зі святом вас!»

Як розповідає відомий музикант, акордеоніст Джеміль Комурджи, що прищеплює любов до творчості вихованцям «Qirim Ailesi», він дуже пишається ставленням дітей до цієї роботи.

«Я дуже пишаюся нашими дітьми, які прийшли до своєї роботи з повною відповідальністю, — зізнається музикант. — Незважаючи на складні часи, нашій команді вдалося досягти мети! Повторні дистанційні заняття, зустрічі дали свій святий плід! Завжди починаючи нову роботу, ми звертаємось до Аллага по допомогу в непростому шляху! Чудово, що ми разом з командою вирішили розпочати роботу над першим нашим кліпом, саме віддаючи хвалу Всевишньому! Всі наступні наші роботи — благословенні, і все в нас вийде, ІншаАллаг!»

©️Qirim Ailesi. Кримська родина:
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.