У Великобританії розкупили всі квитки на створене мусульманами шоу

У Великобританії розкупили всі квитки на створене мусульманами шоу
ФОТО © Penny Appeal
12.12.2017
Оцініть статтю: 
(425 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

На театральній сцені Великобританії звичних персонажів театральних постановок змусять потіснитися герої незвичайного шоу — мусульманської пантоміми. Квитки на вистави були розпродані у рекордно короткі терміни.

Про незвичайне видовище, яке пройде в шести містах Великобританії з 12 до 21 грудня, розповіла журналістка Лейла Хадрані у виданні Мetro.

Трупу мусульманської пантоміми придумала і втілила в реальність мусульманська сім’я Кіссун, що заснувала власну театральну компанію «Одного разу в сім’ї» для збору грошей на доброчинність.

Аніша Кіссун розповіла, що створена їх сімейною компанією пантоміма є демонстрацією того, що мусульмани вірні своїй вірі, але також поважають і британську культуру і цінності.

— Ми даємо людям прекрасний привід для благодійності, розваг і свят. Видовищні мистецтва значно відстають у розвитку як у мусульманському, так і в немусульманському світі. І ми хочемо це змінити. Креативність повинна подолати расові, релігійні та класові забобони, — заявила вона.

Тим часом на сайті благодійної організації Penny Appeal йдеться, що до халяльної пантоміми приєдналися Майкл Труонг і Миста Іслаг, найвідоміший із «The Corner Shop Show», а також актор і комік Абдулла Афзал, відомий на BBC як «Громадянин Хан». Більш того, на виставі передбачений спеціальний виступ Сафі Адам, чиї сповнені віри пісні принесли йому міжнародне визнання.

— Ця чудова пантоміма обов’язково змусить вас і сміятися, і розплакатися, і зігріє ваше серце, — стверджують в Penny Appeal.

Сценарій постановки — пантоміма у пантомімі.

— У нудну суботу сім’я отримує несподіване прохання — створити сценарій для панто! Але яку історію розповісти? Замість того, щоб використовувати сюжет класичної казки, трупа вирішує придумати власну сюжетну лінію халяль. Вони почали готуватися до показу, але все йде не за планом,.. — відкриває завісу таємниці над сюжетною лінією шоу Penny Appeal. — Розповідь обертається навколо подорожі сироти Африкою, що слухає історії про дітей-сиріт.

Хоча цільовою аудиторією пантоміми передбачається лондонська мусульманська громада, сім’я Кіссун сподівається, що благодійну театралізовану виставу відвідають люди всіх конфесій і національностей.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.