Іслам в Україні
Published on Іслам в Україні (https://islam.in.ua)

Головна > Новини у світі > В Німеччині з'явиться мережа ісламських банків

В Німеччині з'явиться мережа ісламських банків

1

В німецькому Маннхаймі (Mannheim) незабаром відкриється перший на території Німеччини ісламський банк, який працюватиме у відповідності з етичними нормами Корану, повідомляє The Lockal.

Відкриття банку Kuveyt Tuerk Beteiligungsbank, головні офіси якого розміщені у Кувейті й Туреччині, заплановано на березень 2010 року. Очікується, що поступово кількість німецьких філій може зрости до десяти, передає Lenta.ru.

Ісламський банк у Маннхаймі орієнтуватиметься, насамперед, на роботу з приватними клієнтами. Відзначається, що на півночі ФРН уже діє іранський банк, але він займається переважно обслуговуванням великих експортних операцій.

Ісламські банки, які керуються етичними засадами Корану, не встановлюють судних відсотків, замість цього клієнти роблять простий внесок, а також не інвестують у підприємства і фірми, діяльність яких суперечить нормам ісламу. Зокрема, ісламські банки не вкладають кошти у компанії, які пов'язані з виробництвом і збутом алкоголю, свинини або озброєння. Ризиковані спекуляції й інвестиції також не схвалюються.

Представники інституту Ісламських банків і фінансів, що знаходиться у Франкфурті-на-Майні сподіваються, що таке дотримання етичних норм у перспективі зможе залучити у Kuveyt Tuerk Beteiligungsbank не лише клієнтів мусульман. Крім того, відзначається, що відкриття мережі ісламських банків у ФРН допоможе інтеграції іммігрантів мусульман у німецьке суспільство.

За матеріалами Lenta.ru

Посилання на тему:

Новини

На початку 2010 року в Німеччині відкриється перший ісламський банк

Ісламські фінанси до цих пір продовжували копіювати традиційні, - експерти

Казахстан вперше випустить ісламські облігації

Париж перепише закони заради можливостей ісламського банкінгу

В Україні незабаром з’являться ісламські банки

Статті

Шаріат-банкінг: українські банки намагаються залучити фінанси мусульманських інвесторів

Ісламська економіка сильніша кризи

Іслам і банківська справа

21.01.2010
Теги: 
ісламський банкінг
Німеччина
економіка
фінанси

Книги

  • Загальне уявлення про Іслам
    Загальне уявлення про Іслам
  •  Енциклопедичний словник
    Іслам: Енциклопедичний словник
  • Коран. Переклад смислів українською мовою
    Коран. Переклад смислів українською мовою
  •  видатний львів'янин та ісламський діяч «Випереджаючи свій час»
    Мухаммад Асад: видатний ісламський діяч. «Випереджаючи свій час»
  •  Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
    Мухаммад (Життєпис Пророка на основі найбільш ранніх джерел)
  • Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
    Цілі шаріату (Макасід аш-шаріа)
  • Сучасний підхід до Корану та Сунни. Під ред. Махмуда Аюба
    Сучасний підхід до Корану та Сунни
  • Іджтіхад та оновлення. Саїд Шаббар
    Іджтіхад та оновлення
  • Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі. Бенауда Бенсаїд
    Слуга Бога й людства – спадок шейха Мухаммада аль-Газалі
Всі книги

Лінк на джерело: https://islam.in.ua/ua/novini-u-sviti/v-nimechchini-zyavitsya-merezha-islamskih-bankiv