В ідеологічну складову боротьби за Крим влада грошей не вкладає, — думка

В ідеологічну складову боротьби за Крим влада грошей не вкладає, — думка
©Інна Анітова / Крим. Реалії: Ельзара Баталова

Кримськотатарська співачка Ельзара Баталова вважає, що влада України недостатньо уваги приділяє «ідеологічній складовій» у боротьбі за анексований Крим. На її думку, необхідно вкладати гроші і сили у розвиток творчості, яка б надихала людей пишатися своєю країною.

Про це вона сказала 19 липня в ефірі ток-шоу «Радіо Крим. Реалії» «Кримський вечір», де поряд з питанням «Чи може мистецтво нести політичні маніфести?» також обговорювалася нинішня ситуація на окупованому півострові.

У програмі також взяли участь член наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук і письменник Євген Положій.

Як зазначила Ельзара Баталова, зараз вітчизняні телеканали віддають перевагу «балакучим головам»:

— У нас на телеканалах, на жаль, «балакучі голови», передвиборні кампанії, і не приділяють належної уваги і фінансування на те, щоб ідеологічно народ надихати, давати крила і сідати за стіл переговорів через культуру, знаходити якісь спільні точки дотику для того, щоб вирішити проблеми, які є зараз, — зазначила вона.

Як передає Крим. Реалії, за словами Баталової, учасники групи «Бумбокс» повели себе як «музичні дипломати», коли дали концерт на адміністративному кордоні з Кримом в підтримку політв’язнів Кремля (19 липня 2018 року на адміністративному кордоні з Кримом поблизу контрольного пункту «Каланчак» виступила група «Бумбокс». При цьому сцену музиканти повернули у бік анексованого півострова).

©Крим. Реаліі: Випуск ток-шоу «Радіо Крим. Реалії» «Кримський вечір» від 19.07.2018 р
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.