Мусульманські рефлексії в Домі Франка

Мусульманські рефлексії в Домі Франка
Дім Франка
Мусульманські рефлексії в Домі Франка
Теймур Атаєв
Мусульманські рефлексії в Домі Франка
Мусульманські рефлексії в Домі Франка
13.10.2017
Оцініть статтю: 
(596 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Львівський національний літературно-меморіальний музeй Івана Франка запрошує всіх охочих взяти участь у діалозі «Мусульманські рефлексії в Домі Франка», що відбудеться 17 жовтня о 16:00.

На заході йтиметься про міжрелігійний і міжкультурний діалог, концепцію «помірного Ісламу», толерантність, співпрацю і, звичайно ж, про самого Івана Франка та Агатангела Кримського — одних із перших українських комунікаторів зі світом Сходу.

Одним із доповідачів та учасників діалогу буде відомий азербайджанський історик, релігієзнавець і публіцист Теймур Атаєв. Він є автором багатьох студій, присвячених мусульманській релігії, а також міжрелігійному діалогові та співпраці (серед яких 4 монографії та більше 800 статей). Дві його книги побачили світ цього року в Києві. Учений неодноразово бував в Україні, виступав з лекціями у Києві, Острозі й Одесі і ось зараз приїхав до Львова.

Під час зустрічі планується представити книги Теймура Атаєва — «З історії геополітичної боротьби за території Росії, України, Білорусі и Балтії» і «Кавказькі колізії Росії».

Як повідомляють організатори, очікується, що участь у заході візьмуть представники Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада у Львові, а також азербайджанської діаспори.

Довідково:

Теймур Октай огли Атаєв (нар. 1962) — азербайджанський політолог, релігієзнавець, публіцист. Мешкає у Баку. У 1984 році закінчив історичний факультет Азербайджанського державного університету (тепер БДУ). Працював в системі Міністерства культури Азербайджану, а також в низці політичних і економічних структур. Директор з аналітичних проектів Бакинського громадського об’єднання «Ідрак», що діє на основі принципів поміркованості і толерантності та закликає до мирного співіснування, взаєморозуміння і діалогу мусульман між собою і з представниками інших релігій.

Активну публіцистичну діяльність розпочав у 2007 році статтями у популярній російськомовній газеті «Ехо». Тісно співпрацює з інтернет-ресурсами на пострадянському просторі, зокрема з Україною, Ізраїлем та іншими країнами. Спектр інтересів Теймура Атаєва доволі широкий. У своїх дослідженнях він торкається геополітики, історії, релігії, літератури, мистецтва.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.