Мер Бремена Йєнс Бернсен висловив своє захоплення, підписуючи угоду з представниками місцевої мусульманської громади про визнання мусульманських свят нарівні з християнськими.
- Я в захваті, тому що іслам і мусульмани є частиною нашого міста і частиною нашого життя, - цитує слова мера «The Local».
Мер також сказав, що підписана угода свідчить про «взаємне визнання і повагу загальних цінностей».
Тепер члени громади зможуть брати вихідні дні під час мусульманських святкувань, хоча вони і не будуть оплачуватися. Угода повинна бути ратифікована як парламентом Бремена, так і міською владою.
«NewsBalt» доповнює, що Федеральна земля Бремен в Північній Німеччині буде другим з 16 регіонів країни, де мусульманські свята нарівні з християнськими стануть вихідними днями.
Два тижні тому Гамбург підписав аналогічну конвенцію, в рамках якої мусульмани міста матимуть право на три вихідних дні в році для святкування релігійних свят. Однак ці свята будуть входити в загальне число вихідних днів, так, як це відбувається з вихідними днями під час місцевих християнських свят.
Згідно з офіційними даними, зібраними у вересні 2011 року, близько 15,7 мільйона жителів Німеччини (тобто майже кожен п'ятий) походять з сімей іммігрантів. З них трохи більше половини (8,6 мільйона чоловік) мають німецьким паспортом. Кількість мусульман серед загального числа іммігрантів в статистиці не уточнювалося. Згідно з дослідженнями, на які посилався Deutsche Welle, чисельність мусульман у Німеччині в 2009 році становила 4,3 мільйона чоловік, тобто трохи менше третини від загального числа іммігрантів.
За матеріалами newsbalt.ru
Матеріали по темі:
07.10.2010 - Німецькі опозиціонери зажадали визнання офіційного статусу ісламу
23.10.2009 - Викладання ісламу у німецьких школах
05.10.2009 - У німецькому парламенті рекордна кількість депутатів-мусульман
24.06.2009 - Мусульман у Німеччині виявилося більше, ніж вважалося
25.04.2007 - В Німеччині громадське телебачення розпочало трансляцію ісламських проповідей
13.04.2007 - Німецькі мусульмани об'єдналися в єдину організацію
Теги: політика, Німеччина, Іслам у Європі, мусульмани, інтеграція