3 березня відбудеться урочиста церемонія закладки першого каменя на місці будівництва Соборної мечеті

1
О 10.00 на місці будівництва Соборної мечеті відбудеться дуа (молебень), яким мусульмани Криму благословлять перші кроки, спрямовані на будівництво такої необхідної культової споруди.
01.03.2011
Оцініть статтю: 
(122 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

3 березня 2011 року в Сімферополі на вул. Ялтинська, 22, відбудуться урочисті заходи, присвячені закладці першого каменя і пам'ятної капсули на місці будівництва Соборної мечеті. Про це «Іслам в Україні» повідомили у прес-службі Меджлісу кримськотатарського народу.

Як сказано у повідомленні, о 10.00 на місці будівництва Соборної мечеті відбудеться дуа (молебень), яким мусульмани Криму благословлять перші кроки, спрямовані на будівництво такої необхідної культової споруди. Молебень проведе муфтій мусульман Криму хаджі Еміралі Аблаєв.

Об 11.00 розпочнеться церемонія закладки пам'ятної капсули на місці будівництва мечеті за участю голови Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемільова, голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Василя Джарти, Постійного представника Президента України в АРК Володимира Яцуби, Муфтія мусульман Криму хаджі Еміралі Аблаєва, Президента Всесвітнього конгресу кримських татар Рефата Чубарова.

Після закінчення церемонії закладки пам'ятної капсули на місці будівництва Соборної мечеті відбудеться спілкування офіційних осіб із представниками ЗМІ.

Нагадаємо, 15 лютого міська рада Сімферополя надала Духовному управлінню мусульман Криму дозвіл на розробку проекту землеустрою з відведення земельної ділянки (2,7 га) для будівництва Соборної мечеті по вул. Ялтинська, 22.

Раніше, у 2004 році сесією Сімферопольської міськради було ухвалено рішення про узгодження Духовному управлінню мусульман Криму місця розташування і розмірів земельної ділянки для будівництва Соборної мечеті в районі вулиці Ялтинської, 22. Проте пізніше депутати відмовили у відведенні земельної ділянки за вказаною адресою. У 2008 році вони погодили місце розташування мечеті на ділянці по вулиці Луговій, 6, а в лютому цього ж року Сімферопольська міськрада визнала земельну ділянку в районі вул. Ялтинської, 22 і прилеглу до неї зону лісопарковою.

За матеріалами прес-служби Меджлісу кримськотатарського народу

Посилання на тему:

З питання Соборної мечеті вступив у дію договір у редакції ДУМК, - Меджліс

Сімферопольська міськрада ухвалила рішення про будівництво Соборної мечеті

Вищий адмінсуд України вирішив справу про будівництво Соборної мечеті у Сімферополі на користь ДУМК

Зміна місця будівництва Соборної мечеті не має сенсу, - Рефат Чубаров

Ні рішення Президента, ні рішення суду по Соборній мечеті не виконуються, - М.Джемільов

«Соборну мечеть потрібно будувати там, де вона задовольнятиме побажання більшості», – мер Сімферополя

Рішення про будівництво Соборної мечеті в Сімферополі відклали до затвердження генплану міста

Кримська влада порушила обіцянку Президента мусульманам

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.