Анатолій Гриценко: В автономії відсутні міжнаціональні конфлікти

1
Голова Верховної Ради АРК Анатолій Гриценко.
20.11.2008
Оцініть статтю: 
(188 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Конфліктні ситуації на міжнаціональному рівні в Автономній республіці Крим відсутні. Про це заявив 18 листопада голова Верховної Ради АРК Анатолій Гриценко в рамках зустрічі з закордонними експертами з питань Чорноморського трасту регіонального співробітництва.

За словами голови ВР АРК, в автономії відсутня будь-яка міжнаціональна напруженість, повідомляє Crimean.org з посиланням на Інформаційне агентство «QHA» У свою чергу Верховна Рада та Уряд Криму всіляко сприяють мирному співіснуванню різних народів на території півострова.

«Нами розроблена п'ятирічна програма допомоги по поверненню й облаштуванню кримськотатарського та інших раніше депортованих народів, - відзначив Анатолій Гриценко. - По цій програмі вже виділено понад 600 млн. грн. на будівництво житла і створення інфраструктури в місцях компактного проживання кримських татар та інших народів і етнічних груп».

Анатолій Гриценко також вказав на те, що урядом автономії виділяються засоби на реставрацію і приведення до належного вигляду історико-культурних пам'ятників Криму, які є надбанням проживаючих на території півострова народів.

«Виділяються також кошти на підтримку національних засобів масової інформації. Так на базі нашого кримського телебачення функціонує сім національних студій», - відзначив голова ВР АРК.

За матеріалами Crimean.org

Читайте також:

ВР Криму просить зробити неробочими днями Ораза-байрам і Курбан-байрам

Кримський депутат пропонує заборонити слово «жертвопринесення» в офіційних документах

Меджліс поскаржився ОБСЄ

Без Івановок і Танкових: Тимошенко займеться відновленням історичної топонімії Криму

Конфлікт сімферопольської влади і кримського муфтіяту триває

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.