Близько 300 сирійських біженців шукають притулку в Україні

Близько 300 сирійських біженців шукають притулку в Україні
08.02.2013
Оцініть статтю: 
(190 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

В Україні щонайменше 260 сирійців подали прохання про отримання притулку в Україні.

Про це журналістам повідомили у представництві Управління верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, Білорусі та Молдові (УВКБ ООН).


Регіональний представник УВКБ ООН Олдріх Андрисек сказав, що ідеться передусім про людей, які мали якісь зв'язки із Україною у минулому.


"Це випускники українських вишів, а також студенти старших курсів. Або ж особи, що мають близьких і друзів тут. Декотрі із них мають сім'ї із громадянами України", - сказав пан Андрисек.


"УВКБ ООН сподівається, що всі ці люди, які мають серйозні підстави боятися повернення до зони конфлікту, отримають захист і не будуть змушені повернутися чи шукати притулку за межами України", - додав представник УВКБ.


Олдріх Андрисек сказав, що Агентство ООН у справах біженців привітало долучення України до гуманітарної допомоги сирійським біженцям. Український уряд виділив на їхні потреби один мільйон гривень.


Конфлікт у Сирії триває вже більше року і кількість жертв серед населення обчислюється десятками тисяч. За даними ООН кількість біженців у різних країнах Близького Сходу до лютого 2013 року склало 712 000 чоловік.


Джерело: bbc.co.uk

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.