Через постійні бойові дії немає можливості почати пошуки тіл українки і її дитини

Чи відзначатимуть кримчани Курбан-Байрам спільно?
Чи відзначатимуть кримчани Курбан-Байрам спільно?
1
В умовах постійних бойових дій немає можливості почати пошуки із застосуванням важкої спецтехніки.
Чи відзначатимуть кримчани Курбан-Байрам спільно?
1
15.01.2009
Оцініть статтю: 
(261 оцінка)
oksana
Зображення користувача oksana.

До цього часу тіла загиблих раніше громадянки України 36-літньої Аль-Жар Альбіни Володимирівни та її сина Юсефа, залишаються під завалами будинку, оскільки в умовах постійних бойових дій немає можливості почати пошуки із застосуванням важкої спецтехніки.

Чоловік українки Авні Аль-Жар і двоє її дітей, що вижили, розповіли, що поховають Альбіну в Палестинській автономії, але коли, ніхто сказати не може. «До нашого будинку підпускали представників Червоного Хреста, але витягти звідти тіла дружини і сина не змогли - прямо на них лежить бетонне перекриття даху, - говорить Авні. - Щоб дістати їх відтіля, потрібний трактор. Це неможливо, поки ізраїльські військові навколо. Поховаю Альбіну тут, у Палестині, адже вона зі мною була до кінця, не хотіла їхати, ми стільки разом перенесли. Хочу, щоб вона була зі мною.

З ранку 8 січня навколо було все тихо, нічого не відбувалося. Я сидів у кімнаті, раптом над моєю головою пролетів снаряд, пробив дірку в стіні. Я впав і знепритомнів на кілька секунд. Потім зрозумів, що поранений у голову. Дружина була на кухні. Вона взяла маля на руки і побігла до мене. Біля мене пролетів другий снаряд, який упав під її ногами. А третій влучив прямо в неї. Снаряд попав туди, де вона тримала дитину. Я бачив, як розірвало мою дружину навпіл».

Як повідомило Посольство України в «Ізраїлі», у зоні палестино-ізраїльського конфлікту в Секторі Газа зараз перебуває близько 300 українців.

Загальна кількість громадян України, які виявили бажання евакуюватися в Україну становить 206 осіб (68 дорослих і 138 дітей), з них 129 проживають на півночі Сектора Газа і 77 - на півдні.

Посольство України в «Ізраїлі», з посиланням на представників Червоного Хреста, повідомляє, що евакуація іноземних громадян, у тому числі громадян України ускладнюється обстановкою в зоні бойових дій.

МЗС і дипломатичні представництва України в «Ізраїлі», Єгипті та Йорданії, вживають заходів з метою підготовки чергового етапу евакуації, зокрема, проробляються маршрути, уточнюються списки співвітчизників і здійснюється їхній розподіл за північним і південним напрямками до КПП Єрец («Ізраїль») і Рафах (Єгипет).

«Посольство України в «Ізраїлі» постійно підтримує зв'язок з ізраїльськими військовими і державними установами, представництвами міжнародних організацій, зокрема Міжнародного Червоного Хреста, і дипмісіями інших держав з метою всебічного аналізу поточної ситуації і визначення прийнятних умов для організації та здійснення чергового етапу евакуації», - повідомляє МЗС України.

Також, у найближчі дні очікується проведення багатонаціональної евакуаційної операції. У цьому контексті розглядається можливість про наступне відправлення громадян України рейсовими літаками на Батьківщину.

За матеріалами Іслам для всіх

Посилання на тему:

Київ вимагає розслідування від уряду «Ізраїлю»

В Сімферополі виступили проти дій Ізраїлю у секторі Газа

В Києві пройшла демонстрація проти агресії Ізраїлю в Газі

В секторі Газа загинула українка і її дворічна дитина

Президент України вимагає невідкладно забезпечити умови для завершення евакуації українських громадян з Сектору Газа

Із cектору Газа евакуювали ще 47 українців

В Києві пройде мітинг солідарності з народом Палестини

П'ятнична проповідь на підтримку Газа

В Секторі Газа поранена громадянка України і її дитина

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.