Через здійснення молитви у гіпермаркеті, українську мусульманку запідозрили у тероризмі

1
Свою «дивну поведінку» жінка пояснила тим, що всього лише зробила у магазині обов'язкову вечірню молитву.
22.01.2011
Оцініть статтю: 
(249 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Новонавернена українська мусульманка підняла на ноги декілька силових відомств Брянська, зробивши молитву у гіпермаркеті.

Згідно з вченням ісламу, мусульманин здійснює п'ятикратний щоденний намаз (молитву) у строго встановлений час. Чергова молитва застала жінку у супермаркеті, і вона вирішила не нехтувати своїм релігійним обов'язком.

Як повідомляє «ІсламНьюз» з посиланням на «Наш Брянськ», пильним громадянам здалося, що жінка, що стоїть на молитві, поводиться вкрай «підозріло»: «вона розмахувала руками й зовнішнім виглядом нагадувала. «шахідку». Не витримавши нервового напруження, одна зі співробітниць гіпермаркету повідомила у міліцію про вибуховий пристрій. До місця події негайно виїхали міліцейські наряди, слідчо-оперативна група і співробітники інженерно-технічного підрозділу ОМОН.

Близько трьох годин вибухотехніки й кінологи ретельно обстежували всі приміщення гіпермаркету, але так нічого й не знайшли. Тим часом, силові відомства посилено шукали жінку по всьому місту, всім постам розіслали орієнтування з її прикметами. Нічого не підозрюючу мусульманку все ж таки затримали. Побачити її вдалося через скло проїжджаючого автобуса. Транспорт зупинили, щоб доставити жінку в міліцію.

При собі у неї був паспорт уродженки Харкова. Свою «дивну поведінку» жінка пояснила тим, що всього лише зробила у магазині обов'язкову вечірню молитву.

За матеріалами «ІсламНьюз»

Посилання на тему:

«Алькаїдці» і «терористи». Українські мусульмани - жертви медійних стереотипів

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.