Дипломати України та Узбекистану домовилися про співпрацю

1
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко
08.02.2012
Оцініть статтю: 
(229 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Міністерства закордонних справ України та Узбекистану підписали Програму співпраці на 2012 рік і Меморандум про взаєморозуміння між Університетом світової економіки і дипломатії МЗС Узбекистану і Дипломатичною академією при МЗС України. Такими є підсумки візиту до Узбекистану міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка, який завершився в понеділок.

Як повідомляє МЗС України, Грищенко був прийнятий у резиденції Оксарой Президентом Узбекистану Ісламом Карімовим, зустрівся з Головою Сенату Олій Мажліса Республіки Узбекистан Ільгізаром Собировим, провів переговори у зовнішньополітичному відомстві Узбекистану.

Було зазначено, що Узбекистан та Україна накопили великий досвід плідної співпраці у торговельно-економічній та інвестиційній ґалузях, накопичена солідна договірно-правова база.

«Проте наявний потенціал у ґалузі взаємовигідної торговельно-економічної співпраці між нашими країнами використовується далеко не повною мірою», - визнали сторони, висловивши зацікавленість у подальшому поширенні співпраці.

За матеріалами УІА KPUNEWS

Посилання на тему:

В. Янукович: Співробітництво з країнами азіатського регіону - наш національний інтерес

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.