ДУМК розшукує родичів похованих у Євпаторії невідомих мігрантів

ДУМК розшукує родичів похованих у Євпаторії невідомих мігрантів
16.06.2011
Оцініть статтю: 
(382 оцінки)
nourdeen
Зображення користувача nourdeen.

Духовне управління мусульман Криму виступило із зверненням до мусульман Криму і зарубіжжя з питання розшуку родичів невідомих людей, похованих у Євпаторії на місцевому кладовищі.

За даними прес-служби ДУМК, у період з 2006 по 2011 роки «в результаті злочинного наміру представників однієї із релігійних сект було поховано близько 18 невідомих людей, імовірно трудових мігрантів з країн Середньої Азії — Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану і республіки Азербайджан». Ім'я одного з них було встановлено українськими правоохоронцями, ним виявився громадянин Киргизії, етнічний узбек Рустам Файзієв, похований у 2009 році під номером 551.

Імена решти людей, причини їх смерті залишаються невідомими, причому «існують припущення, що не всі вони померли природною смертю». Оскільки могили ніхто не відвідує, у ДУМК вважають, що родичі покійних не знають про смерть своїх близьких.

«Звертаємося до родичів і знайомих трудових мігрантів країн Середньої Азії, а також Азербайджану, зниклих безвісти на території Криму і Південної України в період з 2006 по 2011 рік. Можливо, Ваші зниклі близькі поховані на місцевому мусульманському кладовищі селища Ісмаїл-бей міста Євпаторії. На жаль, нам вдалося встановити лише дати поховань невідомих людей. Прохання відгукнутися всіх, хто що-небудь знає із цього приводу або розшукує своїх рідних і близьких», — закликали у прес-службі.

Як повідомляв «Іслам в Україні», у січні Духовне управління мусульман Криму оголосило про створення програми протидії впливу релігійних сект на мусульман і жителів Криму. Програма була створена з метою «ефективної відсічі напливу релігійних спекулянтів різного толку, а також систематизації отриманих відомостей про деструктивний вплив і діяльність релігійних сект у Криму».

За матеріалами «е-Крим»

Посилання на тему:

ДУМК протидіятиме впливу релігійних сект, що експлуатують іслам

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.