Феномен «арабської весни» обговорять на колоквіумі у Києві

Феномен «арабської весни» обговорять на колоквіумі у Києві
23.09.2011
Оцініть статтю: 
(419 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

28 вересня 2011 року в приміщенні Ісламського Громадського культурного центра м. Києва (вул. Дегтярівська, 25а) відбудеться організований Всеукраїнською асоціацією громадських організацій «Альраїд» спільно зі Всеукраїнською громадською організацією «Український центр ісламознавства» науковий колоквіум «Основні течії ісламського світу на тлі революцій в арабських країнах» для обговорення й осмислення феномена «Арабської весни», а також тих політичних трансформацій, які відбуваються на Ближньому й Середньому Сході.

До участі запрошуються всі хто цікавиться цією темою.

У програмі колоквіуму доповідь магістра шаріатських наук Сейрана Аріфова «Продовження аналітичного циклу про течії в Ісламському світі»; доповідь провідного наукового співробітника Відділення Азії й Африки Інституту світової економіки й міжнародних відносин НАН України, віце-президента Всеукраїнської громадської організації «Інститут ісламознавчих досліджень», к.іст.н., доц. В'ячеслава Шведа на тему: «Брати-мусульмани» у сучасному політичному процесі Єгипту і Близькосхідного регіону»; а також вільне обговорення вищевказаних тем.

Захід триватиме орієнтовно протягом двох з половиною годин. Після його закінчення буде влаштоване частування для учасників у кращих традиціях східної гостинності.

Нагадаємо, що це не перший колоквіум у стінах Ісламського культурного центра м. Києва. Приміром, у 2007 році тут проходив колоквіум про правильне розуміння Джигаду.

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

В Києві на науковому колоквіумі обговорили правильне розуміння Джигаду

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.