Голова Меджлісу поспілкувався з киргизькими релігійними діячами

11.04.2007
Оцініть статтю: 
(22 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

10 квітня в офісі Меджлісу пройшла зустріч Голови Меджлісу Мустафи Джемільова з делегацією Духовного управління Мусульман Киргизької Республіки на чолі з духовним наставником Муфтіяту Киргизстана Жєєнбеком Таштановим на їх прохання. Про це Ukraine Daily повідомила прес-служба Меджлісу.

Як сповістили представники Муфтіяту Киргизької Республіки, до Криму вони прибули з метою проведення зустрічей і знайомства з представниками релігійно-культурних громад та організацій, поспілкуватися з віруючими людьми і поділитися знаннями в області традиційного Ісламу, відвідати мечеті, а також культурні та історичні пам\'ятки.

В бесіді з Головою Меджлісу гості виразили надію, що подібного роду заходи стануть основою для зміцнення справи миру, міжконфесійної та міжнаціональної злагоди.

На зустрічі сторони також обговорили питання збереження і розвитку кримськотатарської мови, суспільно-політичну ситуацію, як в Україні, так і у Киргизстані.

На прохання Голови Меджлісу, духовний наставник Муфтіяту Киргизстана розповів про структуру і діяльність Духовного управління мусульман Киргизстану, зокрема, він відзначив, що Муфтіят обирається кожні чотири роки на Курултаї мусульман Киргизії.

Крім того, на зустрічі з гостями Голова Меджлісу також освітив ряд проблем, що створюються деякими нетрадиційними течіями в ісламі, що знайшли своїх прихильників і в Криму, але «Муфтіят мусульман Криму активно працює з нашими співвітчизниками, проводить в регіонах роз\'яснювальну роботу і направляє людей до справжніх канонів мусульманської релігії», - додав Мустафа Джемільов.

По матеріалам Ukraine Daily.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.