Голова Шаріатського комітету ДУМУ «Умма» зустрівся з православним митрополитом

1
Шейх Імад Абу ар-Руб запросив православного ієрарха відвідати Одеський ісламський культурний центр
1
Одеський митрополит подякував мусульманським керівникам за важливу зустріч
1
1
29.02.2012
Оцініть статтю: 
(350 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

24 лютого у своїй резиденції, розташованій на території Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел прийняв делегацію мусульман релігійної громади м. Одеси (що входить до складу Духовного управління мусульман України «Умма») в особі голови громади шейха Адама Рашада та голови Шаріатського комітету ДУМУ «Умма», члена Європейської асамблеї імамів і духовних наставників шейха Імада Абу ар-Руба.

Гості висловили глибоку вдячність за зусилля Церкви в розвитку міжконфесійного і міжнаціонального діалогу, плідної співпраці між послідовниками різних релігій і конфесій в Україні.

Шейх Імад Абу Ар-руб ознайомив митрополита з основними напрямами, цілями і завданнями діяльності Духовного управління мусульман України «Умма».

Релігійні діячі обговорили низку важливих тем, приділивши особливу увагу розвитку толерантності, взаємоповаги і взаєморозуміння між представниками різних релігій і конфесій.

Не обійшлося і без політики – релігійні діячі торкнулися основних подій «арабської весни» і актуальних проблем країн ісламського світу, охоплених політичними хвилюваннями.

У свою чергу, Одеський митрополит подякував мусульманським керівникам за таку важливу зустріч і підкреслив, що православна церква завжди виступала за мир і злагоду між людьми всіх національностей і віросповідань.

На знак поваги делегація мусульман вручила Одеському митрополитові Грамоту – вдячність за вагомий внесок у розвиток міжкультурних і міжконфесійних вдношень, збереження світу і стабільності у багатонаціональній Україні, подарувала цінні сувеніри й книги.

Слід зазначити, що представники православної церкви в Україні є частими гостями й учасниками заходів, що проводяться ДУМУ «Умма» і ВАГО «Альраїд» у різних містах країни.

Власкор.

Посилання на тему:

В Одесі відбулася багатоконфесійна молитва за Україну

Вибух у православному храмі - це провокація, вважають провідні мусульманські організації України

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.