Історія Палестини як частина історії ісламу» - лекція для жінок м. Києва

29.01.2009
Оцініть статтю: 
(216 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Суботнім ранком 24 січня в Ісламському культурному центрі м. Києва пройшла лекція для сестер, присвячена питанню Палестини, її історії, як священної землі мусульман. Під час її проведення торкнулися і найбільш актуального питання на сьогоднішній день - вторгнення ізраїльських військ у Сектор Газа. Захід був організований жіночим відділом ВАГО «Альраід».

Як відзначив лектор у своєму вступному слові, історія держави Палестини - це невід'ємна частина історії ісламу. Саме по палестинській землі ходила безліч пророків і посланників, згаданих у Корані, сюди був перенесений пророк всіх пророків Мухаммед (мир йому і благословення Аллаха) під час нічної подорожі. У минулому місто Єрусалим було столицею ісламського Халіфату, його культурним, духовним і просвітницьким центром.

«Зараз же ця земля страждає і потерпає від пригноблення окупаційного режиму, а третя Святиня ісламу - мечеть Аль-Акса перебуває під вартою окупантів. Таким чином, відбувається дискримінація палестинського народу. Буквально кілька днів назад ми стали свідками підтвердження цього факту в Секторі Газа» - підсумував лектор.

Ознайомитися і дізнатися більше про історію минулого і нинішнього прийшло близько 50 жінок. Сестри, слухаючи лекцію, могли візуально уявити собі ситуацію, що склалася у Секторі, розглядаючи виставку фотографій, присвячену трагедії не лише ісламського світу, але й усього людства.

За матеріалами Арраід.орг

Посилання на тему:

Позиція Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраід» щодо ситуації у Секторі Газа

П'ятнична проповідь на підтримку Газа

В новорічну ніч мусульмани України молилися за жителів Сектора Газа

Звернення мусульман України у зв’язку з бомбуванням Сектору Газа

ВАГО "Альраід" співчуває рідним та близьким загиблих під час трагедії у Євпаторії

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.