Кабмін призначив нового голову Держкомнацрелігій

1
Юрій Решетніков очолив Держкомнацрелігій України
29.05.2009
Оцініть статтю: 
(149 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 13 травня призначив Юрія Решетнікова головою Державного комітету України у справах національностей і релігій. На цій посаді він змінив Олександра Сагана, який очолював Комітет з 29 грудня 2007 року.

Про зміни у керівництві Держкомнацрелігій журналістам повідомив міністр Кабінету міністрів України Петро Крупко після засідання уряду.

Як повідомляє Інститут релігійної свободи (ІРС), до свого призначення Юрій Решетніков працював (з 12 березня ц.р.) директором Департаменту у справах державно-конфесійних відносин і забезпечення свободи совісті Держкомнацрелігій. Він народився 26 травня 1968 року у Запоріжжі, кандидат філософських наук, випускник Української юридичної академії та Одеської богословської семінарії християн віри євангельської, обіймає посаду заступника голови Християнсько-Демократичного союзу України.

Відставку Олександра Сагана офіційно пояснюють певними технічними суперечностями з комісією з перевірки роботи держслужбовців.

Попередній голова Держкомнацрелігій вважає своє звільнення незаконним і має намір опротестувати його в суді.

"Статті законодавства, якими обґрунтоване моє звільнення, не витримують ніякої критики і незабаром будуть оскаржені. Остаточне рішення у цій історії повинен прийняти суд", - заявив О. Саган.

За матеріалами ІРС

Посилання на тему:

Держкомнацрелігій просить міськраду Сімферополя прийняти «виважене рішення» щодо Соборної мечеті

Держкомнацрелігій має намір серйозно займатися питаннями будівництва житла для депортованих в Україні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.