Київ стане площадкою всесвітнього міжконфесійного діалогу

Київ стане площадкою всесвітнього міжконфесійного діалогу
27.04.2007
Оцініть статтю: 
(162 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Релігійна, політична, бізнес- та медіа-еліта з усього світу приїде до Києва, щоб 25 і 26 квітня взяти участь у Всесвітній конференції християн, іудеїв і мусульман. Тут же відбудеться і вступний саміт з питань миру і толерантності. В ці дні в українську столицю приїдуть понад 200 провідних лідерів із країн СНД, США, Європи, Близького та Далекого Сходу.

Global Capital Associates і “Крок до єдності” разом з World congress for Cristians, Jews & Muslims і Global Foundation for Democracy при участі Президента України Віктора Ющенко поставили важливу мету виробити загальний план з просування ідеї недоторканності людського життя, релігійного примирення та викорінювання екстремізму, терору, гноблення, упередження й ненависті.

В числі запрошених гостей уже заявлені такі видатні особистості, як колишній прем\'єр-міністр Пакистану Беназир Бхутто, екс-секретар внутрішньої безпеки США Том Рідж, знаменитий священик-євангеліст Роберт Шулер, віце-президент Академії ідейських, християнських та ісламських наук при Університеті Лос-Анджелеса, член вищої Ісламської ради Єгипту і Вищої ради мусульман у Мецці Музаммил Сиддик, засновник Іранського центра з питань прав людини Ройя Аканян, член міжнародної ради Південної баптистської конвенції, найбільшої християнської групи в США, Пол Хемпфіл, а також керівники різних релігійних і громадських організацій із всіх континентів.

Керувати оргкомітетом заходу буде головний рабин Ізраїлю Йона Мецгер.

За матеріалами Маранафа

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.