Київ вимагає розслідування від уряду «Ізраїлю»

1
Фото: Заїр Акадиров, щотижневик «События»
1
8 січня під час обстрілу ізраїльським танком району Туфах у результаті вибуху снаряда у власному будинку загинула громадянка України.
1
1
15.01.2009
Оцініть статтю: 
(317 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

«Ізраїль» повинен розслідувати загибель у Секторі Газа громадянки України і її дитини, і оплатити компенсацію її родині, заявляє офіційний Київ.

Україна виходить із того, що влада «Ізраїлю» проведе всебічне розслідування обставин загибелі в Секторі Газа громадянки України і її дитини, надасть необхідну допомогу іншим потерпілим її дітям, а також оплатить компенсацію родині загиблих.

Про це мова йде в заяві Міністерства закордонних справ України щодо загибелі українських громадян у Секторі Газа: «В Україні з болем довідалися про загибель у Секторі Газа громадянки України і її малолітньої дитини. Крім того, ще двоє дітей загиблої одержали важкі поранення і знаходяться у лікарні».

Міністерство закордонних справ України стурбоване тим, що, незважаючи на численні заклики з боку міжнародного співтовариства, у тому числі України, сторони конфлікту продовжують ескалацію насильства, що приводить до постійного зростання жертв серед мирного населення.

8 січня, під час обстрілу ізраїльським танком району Туфах у східній частині Сектора Газа в результаті вибуху снаряда у власному будинку загинула громадянка України, 1972 року народження, і її дитина. Тепер у Секторі Газа залишаються 300 громадян України. Евакуйовані близько ста.

В Секторі Газа тривають інтенсивні бойові дії

Ізраїльські сили повідомили, що вони здійснили протягом ночі з 13 на 14 січня 50 повітряних нападів.

Свідки розповіли ООН, що тридцять палестинців загинули раніше цього тижня, коли ізраїльтяни обстріляли будинок, у якому ізраїльські солдати розмістили близько ста палестинців, половина з яких були діти, і заборонили їм виходити з приміщення. «Ізраїль» стверджує, що розслідує обвинувачення.

Напередодні Рада безпеки ООН вперше з тих пір, як «Ізраїль» почав наступ у Газі два тижні тому прийняла резолюцію із закликом до негайного припинення вогню і повного виведенню звідти всього ізраїльського війська.

Сполучені Штати утрималися, але американський держсекретар Кондоліза Райс сказала, що вони хотіли зачекати на результати переговорів у Каїрі.

Резолюція також вимагає негайного гуманітарного доступу до Гази і зусиль заради запобігання нелегальному переміщенню зброї через тунелі з Єгипту в Газу.

Координатор 130 допоміжних організацій у Газі Амджад Шава заявив, що їм важко надавати допомогу тим, хто її вкрай потребує.

За матеріалами Іслам для всіх

Посилання на тему:

В Сімферополі виступили проти дій Ізраїлю у секторі Газа

В Києві пройшла демонстрація проти агресії Ізраїлю в Газі

В секторі Газа загинула українка і її дворічна дитина

Президент України вимагає невідкладно забезпечити умови для завершення евакуації українських громадян з Сектору Газа

Із cектору Газа евакуювали ще 47 українців

В Києві пройде мітинг солідарності з народом Палестини

П'ятнична проповідь на підтримку Газа

В Секторі Газа поранена громадянка України і її дитина

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.