Команда Ісламського культурного центру м. Києва взяла участь в інтернаціональному футбольному турнірі

1
Активісти «Ан-Нур» з радістю погодилися протягом декількох днів сформувати команду, придбати форму й навіть провести декілька тренувань.
10.06.2010
Оцініть статтю: 
(415 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

На запрошення посольства ПАР в Україні, футбольна команда Громадської організації «Ан-Нур», що входить до складу Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраїд», взяла участь в інтернаціональному футбольному турнірі.

Хоча українська збірна не пройшла у фінал чемпіонату світу з футболу, що через лічені дні пройде у Південній Африці, свято футболу не обійшло стороною нашу столицю. Грандіозна презентація майбутньої події пройшла на центральній вулиці Києва перед мерією, у форматі міні-футболу. За словами організаторів, подібні заходи проходять по всіх світових столицях, аж до початку чемпіонату.

Виступаючи перед учасниками, посол ПАР Андріс Фентер сказав, що «цього року День Африки відзначався під гаслом «спорт і світ», тому що ПАР приймає світовий чемпіонат із футболу ФІФА-2010. Цим пишаються всі на Африканському континенті і готуються до прийому гостей».

На запрошення посольства ПАР в Україні, спільно зі Східно-Європейським Інститутом Розвитку, участь у заході взяла команда Громадської організації «Ан-Нур», що входить до складу ВАГО «Альраїд».

За словами голови ГО «Ан-Нур» Мухаммеда Егбарії, активісти з радістю погодилися протягом декількох днів сформувати команду, придбати форму й навіть провести декілька тренувань.

«Хоча наша команда програла фінал Гвінеї, ми все одно раді, що брали участь і підтримали ідею солідарності. Адже як учив нас пророк Мухаммед (мир йому і благословення від Аллаха) немає відмінностей між людьми за расовими ознаками або іншими критеріями. Ми всі рівні перед Всевишнім, різниця полягає лише у богобоязливості» - поділився своїми враженнями Мухаммед Салім, активіст і гравець команди «Ан-Нур».

Імаму мечеті Ісламського культурного центру м. Києва Імаду Абу Аль-Рубу випала нагода вручити кубок чемпіонові. «Ми вітаємо інтернаціональні заходи, зокрема спортивні, на зразок чемпіонату світу з футболу. Це свого роду міжнаціональний діалог, коли представники різних країн і континентів збираються і спілкуються між собою. Наша Асоціація підтримує ідеї і починання, направлені на консолідацію суспільства, тому ми з радістю взяли участь у цьому заході» - відзначив шейх Імад.

Одноденний чемпіонат у самому серці Києва вийшов дружнім і видовищним. «Коли в основі закладений дух взаєморозуміння, пошани і добросердя по відношенню до інших, будь-який захід пройде таким чином» - упевнені організатори.

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

Спортивні заходи українських мусульман сприяють зміцненню братніх відносин

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.