Лавринович: Україна – поліетнічна і полірелігійна країна

Виставка кримськотатарської вишивки в Бахчисараї
1
«Потрібно максимально забезпечити толерантність і можливість розвитку для всіх, щоб всі себе почували громадянами України», - О. Лавринович.
1
09.03.2010
Оцініть статтю: 
(310 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Україна – поліетнічна і полірелігійна країна, у якій потрібно максимально забезпечити толерантність і можливість розвитку для всіх громадян. Про це заявив перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Лавринович в ефірі 5-го телеканалу, повідомляє JeyNews.

«Ми будемо країною, в якій, зокрема, буде велика веселка і етнічних груп, і мовних, і релігійних. Ми ніколи вже не будемо ні моноетнічною, ні мономовною, ні монорелігійною країною. Тому потрібно максимально забезпечити толерантність і можливість розвитку для всіх, щоб всі себе почували громадянами України, для яких ця країна є найбажанішою і вибудовувати таку систему суспільства і управління країною, аби забезпечити її розвиток», - наголосив О. Лавринович.

Також, він сказав, що в Україні має якнайшвидше завершитися процес переходу до стану мирної співпраці політичних сил та забезпечення єдності влади. За його словами, про нові зрушення в економіці «суспільство не тільки матиме змогу почути, але й побачити відразу, як тільки почне працювати новий склад кабінету міністрів України, як тільки сформується склад виконавчої влади». При цьому О.Лавринович зазначив, що всі питання вирішуватимуться системно, в порядку пріоритетності і тоді, коли в цьому буде потреба.

Відповідаючи на запитання, яких змін зазнає країна через рік, О. Лавринович зазначив: «Розуміючи реальний стан, в якому знаходиться Україна, рік - це мінімальний час, який необхідний буде для налагодження працюючої управлінської системи і зупинення тих кризових процесів, які розбалансували і суттєво внесли елементи регресу і в українську економіку, і в соціальну сферу. Для того, щоб говорити про підйом, потрібно спочатку зупинити падіння».

На його погляд, «визначальна роль в цьому належатиме тим, хто повинен ухвалювати рішення на державному та регіональному рівнях». «Потрібна чітка і ясна програма дій, яка буде зрозуміла всім громадянам України. Сьогодні перші і дуже важливі кроки - це відновлення керованості будь в чому», - сказав О.Лавринович і додав: «Успіху не може бути, якщо немає чіткого плану дій і чіткого управління всіма процесами».

Говорячи про зовнішньополітичну складову розвитку Української держави, О. Лавринович висловив упевненість в тому, що «Україна рухатиметься в напрямку підвищення безпеки своєї країни, і для цього будуть використовуватися всі можливі інструменти». «Ті, хто сподівається, що Україна раптом почне десь вливатися чи асоціюватися з одним чи іншим утворенням, які є на континенті чи попаде під протекторат якоїсь країни це наївні сподівання», - сказав політик.

«Я твердо знаю, що Президент України буде виключно проукраїнським. Він не буде підтримувати політику жодної іншої країни чи жодного іншого міждержавного утворення», - наголосив О. Лавринович.

За матеріалами JeyNews

Посилання на тему:

Україна не тільки християнська, а й мусульманська країна

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.