Марш проти расизму

23.03.2007
Оцініть статтю: 
(150 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Сьогодні, 22 березня 2007 року о 12.00 в «Arena night club» відбудеться прес-конференція, присвячена «Маршу проти расизму». Сам Марш проти расизму, у якому за попередніми даними візьмуть участь більше 20 тисяч чоловік, відбудеться 6 квітня цього року.

У прес-конференції беруть участь: Заслужена артистка України Ірина Білик, відомий тележурналіст Савик Шустер, Пастир Посольства благословенного Сандей Аделаджа, Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова, перший посол доброї волі ООН Валід Арфуш, голова Східно-Європейського інституту Розвитку Мридула Гош, видавець Пітер Дікенсон, художник Ілля Чичкан, дизайнер Андре Тан, актор Остап Ступка, продюсер «Comedy Club Ukraine» Максим Бахматов.

Також акцію виразили бажання підтримати своєю присутністю на прес-конференції продюсер телеканала «Інтер» Єгор Бенкендорф, співак Олександр Воєвуцкий, співачка Світлана Лобода, ведучий Мирослав Кувалдин, співак Віктор Павлік, група «Таліта Кум», група «4 королі», Місс Україна-Всесвіт-2006 Інна Цимбалюк, група «Алібі», видавець Дмитро Гордон, лідер групи «Океан Ельзи» Слава Вакарчук та інші.

Підтримати «Марш проти расизму» виразили бажання понад 12 громадських неурядових організацій, а також діячі культури, політики, бізнесу, спорту.

Сам Марш проти расизму, у якому за попередніми даними візьмуть участь більше 20 тисяч чоловік, відбудеться 6 квітня цього року. Люди пройдуть центральними вулицями міста Києва (Хрещатик, Майдан Незалежності...), і, дійшовши до Верховної Ради України, передадуть уряду законопроект карного законодавства по боротьбі з расизмом.

Ініціатор Маршу проти расизму - Перший посол доброї волі ООН Валід Арфуш.

«За минулий рік з різних регіонів країни надходили повідомлення про антисемітські й расистські напади, про обмеження, приниження і навіть убивства з особливою жорстокістю представників чорношкірого, арабського, індуського, азіатського і єврейського народів, - відзначили в прес-службі об\'єднання «SOS! РАСИЗМ!». - Численні випадки були зафіксовані в Києві, Івано-Франківську, Житомирі, Ізмаїлові, Вінниці, Харкові. У Львові стіни вірменської церкви були обписані антисемітськими та антивірменськими гаслами. Убивства з особливою жорстокістю єврея в Харкові і нігерійця в Києві, побиття відомого бразильського футболіста в центрі Києва викликало ще більший резонанс даної проблеми. Україна декларує себе вільною й демократичною країною, з рівними правами людей. Але проблема захисту прав людини в Україні накладає вкрай негативний відбиток на репутацію країни, як на міжнародній арені, так і всередині суспільства».

«Всеукраїнське суспільне об\'єднання «SOS! РАСИЗМ!» виступає з ініціативою проведення «Маршу проти расизму», ціль якого привернути увагу громадськості до настільки гострої проблеми расизму в Україні, а також прийняття відповідного закону проти расизму, антисемітизму і дискримінації».

За матеріалами forUm.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.