Меджліс проти проведення регулярних акцій учасниками \'\'Галявин протесту\'\'

Меджліс проти проведення регулярних акцій учасниками \'\'Галявин протесту\'\'
20.03.2007
Оцініть статтю: 
(57 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Меджліс кримськотатарського народу має намір відмовляти учасників так званих «галявин протесту» від наміру проводити регулярні акції з вимогою виділення їм земельних ділянок під індивідуальну забудову.

Про це повідомив голова Меджлісу Мустафа Джемільов, коментуючи акцію протесту, що відбулася в селищі Перевальне Сімферопольського району на минулих вихідних.

Як заявив М.Джемільов, цю акцію, як і інші, що готуються учасниками «галявин протесту», Меджліс не санкціонував. За його словами, Меджліс і надалі має намір «відговорювати» кримських татар від проведення подібних заходів. «Може, вони й не прислухаються, але ми ведемо переговори, щоб щось вирішити», - відзначив М.Джемільов.

Як повідомили в прес-службі Меджлісу, М.Джемільов не виключив, що Меджліс може підтримати акції з вимогою виділення землі репатріантам. «Все залежить від того, як буде надалі вирішуватися ця проблема. Якщо буде просування, то ми не підтримаємо ці акції, але якщо як і раніше буде саботаж, то не виключено, що Меджліс їх підтримає», - заявив М.Джемільов.

За матеріалами Сайту кримської молоді.

Додатково читайте:

Кримські татари провели двогодинну акцію протесту на трасі Ялта-Сімферополь

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.