Московський патріархат вважає, що \"мусульманам треба дати в зуби\"

Московський патріархат вважає, що \"мусульманам треба дати в зуби\"
22.09.2006
Оцініть статтю: 
(121 оцінка)
denis
Зображення користувача denis.

Кримські ЗМІ з допомогою російських фашистів радісно розпалюють міжнаціональну ворожнечу, неприймаючи таку націю як українці.

На тлі голосного скандалу з Папою Римським Бенедиктом XVI, що у ході свого недавнього виступу в Німеччині образив почуття мусульман, досить примітно виглядають одкровення на ту ж тему «спікера» Православної церкви Московського патріархату Андрія Кураєва, зроблені ним минулого тижня в Сімферополі.

У Криму московський православний богослов, проповідник, письменник і місіонер та ісламофашист Андрій Кураєв побував із серією лекцій, у ході яких назвав американську співачку Мадонну «б**ю» і наговорив багато образливих речей про Україну й українців, а також про іслам і його прихильників.

На цьому тижні сімферопольський щотижневик «Вісник Тавриди», до недавно, як з\'ясувалося, що належить кримській організації Соцпартії України, не приховуючи свого захвату, опублікував розшифровку однієї із кримських лекцій Кураєва, випередивши публікацію наступною фразою: «Кураєва люблять. Кураєва ненавидять. Навіть у колах самої церкви до нього часом ставляться насторожено. Чому? Кураєв говорить правду. А правда - річ гірка, і цей смак багатьом не на радість...».

Так яку ж «правду» ніс у народ московський священик у Криму? От, наприклад, міркування Кураєва про ситуацію в сучасній Україні: «України й української нації як такої просто... не існує! Не існує ще єдиного народу, що має спільну самоідентифікацію, спільну пам\'ять про свою історію, спільну модель дії... Це не означає, що Україна, українці не мають права на існування. Просто часто політики й ідеологи видають бажане за дійсне...».

Не обійшов московський словоблуд і кримські проблеми, особливо зупинившись на кримськотатарській темі. На думку Кураєва, у російських і кримських мусульман «у наявності поводження підлітка». «Когда подросток чувствует себя мужиком и входит в незнакомый ему коллектив (общага, бригада, армия и т. п.) и подростку непонятна его роль, он начинает борзеть: грязные носки соседу в тумбочку положит, горшок за собой не вынесет, пахана обхамит... После этого он ждет реакции. Если сразу дать в зубы, он чуть поскулит и будет понимать свое место. И сразу будет мир и спокойствие. А если каждый раз уступать под каким-нибудь предлогом, начиная от христианского смирения, кончая политической целесообразностью, то со временем окажется, что фраза «дайте мне вот это, и все на этом» не работает», - сказав Кураєв.

Нарешті, Кураєв переконаний, що кращою профілактикою екстремізму й для слов\'ян, і для мусульман стало б викладання основ Православної культури в школі, «причому для всіх учнів». «Це не релігійне навчання. Це розповідь про Православ\'я. Він допоможе зрозуміти джерела духовного й культурного життя тої землі, на якій люди тої або іншої національності вирішили жити», - пояснив Кураєв.

Читаючи все це, логічним постає питання - чого до цих пір офіційні представники Православ\'я не спростували фашиські заяви свого дякона? Невже Алексій ІІ та інші підтримують Кураєва у намаганні \"дати в зуби\"? Якщо так, то мусульмани повинні виступити разом проти християнського фашизму та ненависті. А втім, ненормальних священників, котрі підтримують гомосексуалізм та фашизм досить, для того щоб самі православні почали \"давати їм в зуби\".

з матеріалів \"ОБКОМ\"

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.